En iyi Malta Dil okulları firması hangisi ?

Malta’da dil okulu okumak istiyorsanız lütfen acentelere dikkat edin… Mümkünse Türkiye’deki acenteleri es geçin… Boşuna komisyon ödemeyin…

Acenteler Okullar ve konaklama fiyatları haricinde gündelik yaşam, malta vizesi, otobüs ve ulaşım seçenekleri, güncel aktiviteler, haberler ve bir çok farklı konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Malta’nın en iyi dil okulları olarak bilenen, ESE, Chamber, ACE, Clubclass gibi dil okullarının dışında Malta’da toplam 52 farklı dil okulu bulunuyor. Bu dil okullarından bazıları sadece yaz döneminde faaliyet gösteriyor, bazıları ise sürekli olarak tüm yıl boyunca açık.

Okulların binalarını, eğitim verdiği sınıfları, olanaklarını, aktivitelerini, bulundukları konumları, şehir merkezine uzaklıklarını farklı bir bakışla anlatıyor. Sadece broşürden tercüme ile kalmıyor, yaşanılan tecrübeleri ve öğrenci yorumlarını da yine öğrencilerinin ağızlarından aktarıyor. Ve sadece okulları karşılaştırmakla kalmıyor, okulların konaklamalarını teker teker detaylandırarak, gitmeden önce konaklama fotoğraflarını da ulaşmanızı sağlıyor.

Malta dil okullarının sunduğu tüm kurs seçeneklerini detayları ile açıklayan sitede, yaz okullarından, kış okullarına, genel İngilizce kurslarından yoğun İngilizce kurslarına, iş İngilizcesi kurslarından üniversite hazırlık yılına kadar bir çok ihtiyaca yönelik eğitim programları mevcut. 8 yaşından başlayan eğitim paketleri ile farklı alternatif kurs olanaklarının teker teker listelendiği eğitim programlarından birisi mutlaka size göre.

emraht34 Çaylak Soruldu on 7 Kasım 2014 Kategori : Eğitim.
Yorum Ekle
1 Adet Cevap Yer Almaktadır

Burası tanıtım yeri değil…

admin Profesör Yanıtın girişi : on 7 Kasım 2014.
Yorum Ekle
  • Cevabınız

    Bu soruya cevap vererek sitenin tüm şart ve kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz. İllegal ve uygunsuz tüm cevaplar sistemden silinecektir.