Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0
Advertisement

Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Sosyal Medya Yöneticiliği

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Sosyal Medya Yöneticiliği (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) / Açıköğretim Fakültesi / Sosyal Medya Yöneticiliği (Açıköğretim) / 2000 / 167,28206

Advertisement

Sosyal Medya Yöneticiliği

40%
40%

Sosyal medya uzmanı ise belli bir tecrübe ve donanıma sahip olan, kısıtlı argümanla kurum ya da markanıza maksimum fayda kazandıran kişidir. Sosyal medya uzmanı elindeki materyalleri en iyi ve kendine özgü bir şekilde kullanmakla sorumludur.

  • İş İmkanları
    4
  • Kazanma Zorluğu
    4

Leave A Reply