Tahribatsız Muayene (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0
Advertisement

Tahribatsız Muayene (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Tahribatsız Muayene (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Tahribatsız Muayene (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Tahribatsız Muayene (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Tahribatsız Muayene (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Tahribatsız Muayene

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Tahribatsız Muayene (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Tahribatsız Muayene (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ / Gedik Meslek Yüksekokulu / Tahribatsız Muayene (Burslu) / 3 / 277,76640

Advertisement

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ / Gedik Meslek Yüksekokulu / Tahribatsız Muayene (%75 İndirimli) / 12 / 219,57291

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ / Gedik Meslek Yüksekokulu / Tahribatsız Muayene (%50 İndirimli) / 10 / 195,98028

Tahribatsız Muayene

75%
75%
Awesome

Tahribatsız muayene yapılacak olan malzeme ya da parçanın bütünlüğüne zarar vermeden, malzemelerin içyapısının ve malzeme yüzeyinin, gerekli materyal ve metotlar kullanarak incelenmesi, yorumlanması; ürünlerin çeşitli endüstriyel alanlarda kullanımı öncesinde kalite açısından uygunluğunun değerlendirilmesini yapan kişidir.

  • İş İmkanları
    8
  • Kazanma Zorluğu
    7

Leave A Reply