Talep İle İlgili Cümleler

0
Advertisement

Talep ile ilgili cümleler. Talep kelimesi içeren “Talep” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

Talep İle İlgili Cümleler

Talep Kelimesiyle Gerçek, Mecaz ve Yan Anlamların Kullanıldığı Cümleler
 1. *** Geoffroi Plantagenet, Matilda ile evliliğinin sonucunda, Normandiya ve İngiltere üzerinde hak talep edecek konuma geldi.
 2. *** Reklamlarımızın yayınlanmasından sonra ürüne gelen yoğun talep sebebi ile fiyatları bir miktar arttırmayı öneriyorum.
 3. *** Serbest çalışanlar gerektiğinden taleplere karşılık vererek bu şekilde dava sürecinde müvekkillerini savunmaları gerekir.
 4. *** Rugu Savay ile birlikte taleplerinize güçlü bir şekilde yanıt almanız mümkün ve Rugu Savay modelleri şeklinde bir arama yaparsanız bu yelpazenin nasıl bir boyuta ulaştığını sizler de rahatça görebiliyorsunuz.
 5. *** Bunun sonucunda Pingxiang’dan çıkarılan kömüre olan talep büyük ölçüde düştü ve madenler 1925-26 yıllarında bir süre kapalı kaldı.
 6. *** Bir yandan Suskehanna Yerlilerinin düşmanlığı, bir yandan da kuzey topraklarındaki yetkilerini William Penn’in taleplerine karşı koruma gereği, Calvert’in durumunu daha da güçleştirdi.
 7. *** Talep edildiği takdirde kişiye özel olarak kolye ve bilezikler üretilmektedir.
 8. *** Talep darlığı sebebi ile nal üretim yaklaşık olarak 25 yıl önce neredeyse yok denecek seviyeye inmiştir.
 9. *** Büyükbabanın mirasından nasıl hak talep edebilirsin sen ne biçim bir insansın.
 10. *** Arz talep meselelerine boğulmadan üretim aşamalarına hemen geçmeliyiz.
 11. *** Amerika’nın Türkiye’den talep ettiği istekler listesi oldukça küstahça hazırlanmış.


Leave A Reply