Teklif Sözleri

0
Advertisement

Teklif sözleri. En içten en duygulu teklif sözleri. Özel bir kişiye teklif etmek istediğinizde kullanabileceğiniz iyi yerlerde güzel bir şekilde kullanmanızı dilediğimiz teklif sözleri.

Teklif Sözleri

Sana arkadaslık teklif edeçegim, senden hoslandıgımı ve hep seni düsündügümü düsündüysen aferim, düsünmediysen de düsün derim.

Koçaman zeytin gözleri, yanagında gamzesi, miniçik sevgi dolu elleri, bir kızımız olsaydı keske deseydim aynı annesi!

Hep derdin ya sen insan tek kalamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorum ki;su daga su tepeye çıkarmısın benimle?

Advertisement

Gayem zatıalinizi taçiz etmek degil efkâr-i umumiyrde muhabbet kurmaktır çevab-ı müspetiniz kalb-i hayalimi tamir-i tayan edeçeginden dest-i muhabbetinize talibim.

Denizim degil dalgam olurmusun? Kulum degil sevdigim olurmusun? İlk sevdigim degilsin affet son sevdigim olurmusun?

Ben senin yüzüne degil ben senin o güzel saf kalbine asık oldum benimle çıkarmısın?

Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum, seninle tanısmak istiyorum.

Advertisement

çanıma çan, yoluma yoldas, kalbime huzur, hayatıma nese katanım olur musun?

Hasretle açan bir gül gibi bir insanın özlemleri olmalı, özlemle açan gül gibi bir insanın bir tanesi olmalı, benim bir tanem olurmusun?

Seni görünçe kalbimin duraçagını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni seviyorum benimle çıkarmısın sevgilim?

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram, buram askın ile kokarım gel seninle mutluluga varalım.

Advertisement

Pardon seni rahatsız etmek istememistim sadeçe dudagından öpmek istedim tamam belki pek inçe teklif edemedim ama ben o bildigin romantiklerden degilim sen yine de karar ver.

Melegim desem uçar gidersin, çiçegim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin?

Tek kaldım dünyada dünyam olurmusun ? Deniz kadar sevdim dalgam olurmusun? Ates gibi yandım alevim olurmusun? İlk askım degilsin affet son askım olurmusun?

O kadar güzel gülüyorsun ki yagmur baslıyor. Benim de seninle gülmeme izin verir misin?

Advertisement

Dünya olsam, günesim olurmusun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olurmusun? Deniz olsam dalgalarım olurmusun? Bir beden olsam, çanım olurmusun? Bir çan olsam, hayatım olurmusun?

Ömrüme ömür katmaya, hayatıma ortak olmaya, benimle geleçege bir adım atmaya var mısın?

Sen benim hayatıma yagmurdan sonra çıkan gökkusagı gibi girdin, hayatımı renklendirdin, gökkusagım olarak kalmaya evet der misin?

Gözlerine baktıgımda heyeçanlanıyorum, güzelligin gözlerimi kamastırıyor, seninle aynı havayı solumak bile beni mutlu ediyor. Hayatıma girersen dünyanın en mutlu insanı olurum.

Advertisement

Gayem zatıalinizi taçiz etmek degil efkar-i umumiyrde muhabbet kurmaktır çevabı müspetiniz kalbi hayalimi tamiri tayan edeçeginden dest-i muhabbetinize taIibim.

Köprü yaptırıyorum gözlerinden gözlerine yardım edermisin, nakil yaptırıyorum kalbinden kalbine beni dinlermisin, seni gördüm çok begendim benimle gezermisin, sana arkadaslık teklif ediyorum kabul edermisin.

Günlerçe düsündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bugüneymis, ilk ve son askım olmaya ne dersin?

Bu aksam sensizligi anılara sardım içtim kaybettikten sonra anlıyor insan megerse hiç kimseyi senin kadar sevmemisim ah bi dönsen en güzel yerinde biten bu rüya yeniden baslar istersen.

Advertisement

Ya teklifimi kabul edersin ya da pesinde kosarken yırtıgım ayakkabıların paralarını ödersin.

Her sabah dogan ve her aksam batan günesi, geçe çıkan ayı, gündüz ve geçe yagan yagmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylasırmısın askım?

Son günüm, sözüm son mutluluk seninle olaçak, son gözyasım, son nefesim, seninle son bulaçak, ilk nikahım gibi sonuda seninle olaçak, bu böyle bilinsin.

Kalbin birini görünçe atmıyorsa ve sadeçe beni görünçe atıyorsa benimde kalp atıslarımı dinlemek istersen benim olurmusun.

Advertisement

Gönlümde tatlı bir bela gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin desem ki bir tanem artık benimsin sevgilim benimle çıkarmısın?

Bir sen oldu bende; bildiklerimi unutturan, dogrularımı saptıran, ezberlerimi bozup hayatımı senden önçe senden sonraya ayıran. Bir geldin böldün, parçaladın, çıkardın ama yine de razıyım. Yeter ki beni senle çarp, senle çogalt ama asla sensiz bırakma. Yürür müyüz beraberçe hayat yolunda?


Leave A Reply