Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Teknoloji ve Bilgi Yönetimi olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Teknoloji ve Bilgi Yönetimi bölümüne ait olan taban puanları büyükten küçüğe doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Teknoloji ve Bilgi Yönetimi okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Teknoloji ve Bilgi Yönetimi taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Teknoloji ve Bilgi Yönetimi hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı – Bölüm – Puan Türü – Kont. – Taban Puan – Başarı Sıralaması

  • Başkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf) – Teknoloji ve Bilgi Yönetimi (Burslu) – EA – 5 – 312,56626 – 242.898 –
  • Başkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf) – Teknoloji ve Bilgi Yönetimi (Ücretli) – EA – 2 – Yer.Olmadı –
  • Başkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf) – Teknoloji ve Bilgi Yönetimi (%50 İnd.) – EA – 28 – Dolmadı

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü

60%
60%
Awesome

Teknoloji ve Bilgi Yönetimi lisans programı, yönetim biliminin özellikle sayısal yöntemlerini ön plana çıkararak ve mezunlarının analitik yeteneklerini geliştirerek işletmeciliğin teknoloji ve bilgi süreçlerini yenilikçi bir yaklaşımla tasarlayıp, geliştirip, yönetebilecek insan gücü yetiştirmeyi hedeflemektedir.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply