Tekstil ve Halı Makineleri (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0
Advertisement

Tekstil ve Halı Makineleri (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Tekstil ve Halı Makineleri (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Tekstil ve Halı Makineleri (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Tekstil ve Halı Makineleri (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Tekstil ve Halı Makineleri (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Tekstil ve Halı Makineleri

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Tekstil ve Halı Makineleri (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Tekstil ve Halı Makineleri (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ / Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu / Tekstil ve Halı Makineleri / 20 / 206,27200

Advertisement

Tekstil ve Halı Makineleri

65%
65%

Bölümün amacı; makine halısı üreten firmaların kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak ve alanında iyi yetişmiş teknikerleri sektöre kazandırmak bu bölümün amacıdır.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    7

Leave A Reply