Teşekkür Sözleri

0
Advertisement

Teşekkür sözleri. Bir çok olayda ve ya işte bir kişiden yardım alır ve bunun için teşekkür ederiz. İşte güzel bir SMS ya da sosyal medya aracılığı ile teşekkür etmek için kullanabileceğiniz sözler.

Teşekkür Sözleri

Bu kadar yüce gönüllü olduğun ve bizler için hiç bir sebep ortada yok iken bu kadar fedarlık yaptığın için teşekkür ederiz.

Tesekkür ederim bana ilk defa askı tattırdıgın icin. Bana severek yasamayı ögrettigin ve hayata sımsıkı sarılmayı gösterdigin icin.

Rengarenk yazılar yazamasamda sana, süslü kelimelerle adını haykıramasamda, sakız olmus kelimeleri sana harcamaktansa rol yapmadan SENİ SEVİYORUM derim, gerisi yalan dilberim benim. Bana bu askın güzelliklerini yasattıgın icin tesekkür ederim, seviyorum seni sevgilim..

Advertisement

Sözler olmalı insanı birbirine baglayan, anılar olmalı her aklına geldiginde mutluluk gözyasları akıttıran ve herkesin SEN gibi sevgilisi olmalı, bir ömür boyu tesekkürler sunduran, seni seviyorum bu ask ile bana güc veriyorsun sevgilim..

Sevgiliye bu dökülen sözlerim. Bana benim icimde sadece sana ait bir dünya kurdurdugun icin tesekkür ederim, bu dünya benim yasama sebebim oldu ve senin adınla bu dünya hayat buldu. Tesekkür ederim sevgilim..

Umutlarımın tek mimarı sensin hayallerimdeki tek huzur verici olan seninle hayatımın sonuna kadar gidebilmektir sevgilim, bana bu gücü ve bu ümitleri verip icimde huzur sagladıgın icin tesekkür ederim.

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim ilk basımın tacısın, sen benim gözlerimin fer’i yasama tutunusumsun, seviyorum seni tesekkür ediyorum bu sevgiyi yasattıgın icin bana sevgilim.

Advertisement

Bugün sensiz olsamda sanki sen varmıssın gibi mutluydum. Odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda oldugunda her yer cennet gibi geliyor bana biricigim, tesekkür ediyorum bu dünyada bana mutlulugu verdigin icin.

Sen benim umut denizimsin, sen benim delice kürek sallayıp sana dogru geldigim tek sebebimsin, senin dünyanda bugulmak bile huzur verir bana sevgilim, tesekkür ederim bana bu duyguları yasattıgın icin.

Bir gün sensiz kalırsam, biter dünyam biter umutlarım, bir gun sensiz aglarsam, biter gözyaslarım kalmaz icimde huzur, bir gun sensiz kalırsam bedenim toprak olur toprakda sana olan yeminim olur.. Seni seviyorum sevgilim seninle yasamayı sevdim tesekkür ederim.

Her yalanın bir mum’u vardır. Her mum’un sönücegi bir gün vardır. Sen yalancıların yaktıgı o mum’dan olmadın, gercek bir sevgilisin sana tesekkür ediyorum..

Advertisement

Güller solsa da seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni baslangıcım, bir gül öleceksem gözlerine bakarak ölmek isterim o kadar cok seviyorum ki seni bu askı bana armagan ettigin icin tesekkür ederim.

Sensizlik, günesin yakıcı sıcagında gecenin zifiri karanlıgına düsmek gibidir. Sensizlik, yazın ortasında kıs mevsimini yalamak gibidir. Sensizlik, gecenin ortasında
Ay’ın yok olması gibidir. Sensizlik ölümden farksız sevgilim, bana yasama gücü verdigin icin tesekkür ederim nefes almamın tek sebebidir senin sevgin.

Sabahımda, öglenimde, aksamımda, gecemde SEN varsın. Gözlerimde, kulagımda, ellerimde sıcaklıgın var sevgilim. Rüyanda, düslerimde, hayallerimde, sadece seni ezberledim. Mutlulugumda, gözyasımda her zaman seni ilahım belledim biricigim. Bana bunları yasattıgın icin tesekkür ediyorum biricigim.

Tesekkür ederim böyle baktıgın icin. Tesekkürler aklımda kaldıgın icin. Karanlıktan korkmuyorum eskisi gibi. Senin yanın en aydınlık beyaz benim icin

Advertisement

Bir gülüsün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek icin iste sen benim icin okadar önemlisin sevgilim, tesekkür ederim sana askını esirgemedigin icin benden.

Karanlık odalarda sensiz kalsamda, yalnızlıgımı hayalinle avuturum, seni görecegim gün bayram olur bana, sensizlik sonum olur bu yalan dünyada, hayatımın anlamısın sevgilim tesekkür ederim.

Her anımda seni düsünmektir sevgi, sanki sen yanımdaymıssın gibi davranmaktır. Sana olan baglılıgım ve iste ben seni hayatımda hep böyle kabullendim bitanem sen yanımda olmasanda sen varsın benim yanımda tesekkür ediyorum sana.

Ne sensizligi kabul edebilirim hayatımda ne de sensiz yasayabilirim bu dünyada. Ne sensiz gülebilirim bu hayatta ne de sensiz aglayabilirim yalnız odamda. Sensizlik ölümdür bana sensizlik cehennemdir dünyama, cehennemi yasatmadıgın icin tesekkür ederim sevgilim…

Advertisement

Dünüm nasıl senin ise bugünümde senin, bugünüm nasıl senin ise yarınımda senin, yarınlarım nasıl senin ise, tüm gelecegimde senin, sen benim hayatım, sen benim yasama sebebimsin sevgilim, bu mutlulugu bu gücü bana yasattıgın icin sana tesekkür ederim.

Bir tesekkür kadar var mıdır mutluluk veren_ Anlamlı bir dokonustur insana ilham veren. Her yapılanda gururdur tesekkür edilmesi insana. Bazı icin kolaydır, bazıları icin azap.

Beni yalnız bırakmayan ve suan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaslarıma tesekkür ediyorum.

Sensizligin sonu ölüm biliyorum, sensizlik hayatın bittigi yer, cehennemin basladıgı yerdir benim icin birtanem, sensiz olmaktansa hic yasamamak en güzeli, tesekkür ediyorum bana hayatımı geri verdigin icin benim icin hayat sensin sevgilim.

Advertisement

Kimse benim gibi sevemez seni, kimsede senin gibi sevdiremez kendini. Kimse aglatamaz senin gibi kimsede bilemez sana olan hisslerimi. Seni cok seviyorum, sensizlik benim icin ölümdür sevgilim. Tesekkür ederim, benim hayatımda bir hayat oldugun icin.

Dertlerim seninle huzur bulur, huzurum seninle mutluluga kavusur, her adını andıgımda yüzümde tebessüm olusur gözlerin gözlerimde oldugu sürece yasamak icin bir durusum olur sevgilim tesekkür ediyorum sana benim yasama sebebimsin..

Gercegi sayende gördüm, tesekkür ederim. İci bos kalbini tattım, ne yazık ki sevgilim. Zahmet edip masallarla, gelme karsıma. Beni affet demekle bil ki zaten coktan geciktin.

İcimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözIerim nefes alırım sevgilim. Sensizlige son nefesimdir .

Advertisement

Güller solsada seni bırakmam, hayatım bitsede sensin yeni baslangıcım, bir gül ölüceksem gözlerine bakarak ölmek isterim o kadar cok seviyorum ki seni bu askı bana armagan ettigin icin tesekkür ederim..

Tesekkür ederim nefesime nefes olup bana hayat verdigin icin.

Sensizlige dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üsürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yasattıgın icin tesekkür ederim.

Sensiz bir care kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir basıma, sensizligi kabullenemem bu yalnız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda.. tesekkür ederim bu askı yasattıgın icin bana bitanem..

Advertisement

Kim ne derse desin benim icimde sadece sen varsin, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle degil sadece seninleyim sevgilim, benim oldugun icin tesekkür ederim.

Tek dilegim ölurken dahi gözlerine bakabilmektir. Sensizlik cehennem olacagı icin son kez cenneti görmek isterim gözlerinde birtanem. Cennetim sensin benim herseyim, tesekkür ederim cenneti yasattıgın icin.

ArkadasIar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, iste sende benim öyle bir arkadasımsın her zaman yanımda oldugun icin sana tesekkür ederim.

Advertisement

Leave A Reply