Tülin ile Caner evleniyor gibi yaptı

4

Tülin ile Caner evleniyor gibi yaptı. Tülin ile Caner evlendi mi?

Tülin ile Caner

Advertisement

Bir zamanlar Biz Evleniyoruz programı ile meşhur olmuş, evlenip evlenmemeleri bir çok teyzenin en önemli sorunu haline gelmiş olan Tülin Koca ile Caner Toygar, Kurtlar vadisinin rakibi olacak yeni bir mafya dizisinde rol alıyor. Hesaplaşma adındaki yeni dizinin Adana’da ki kokteylinde bir araya gelen Tülin ile Caner evlilik şakası yaptı. Tülin gelinlikler Caner de damatlıklar içindeyken kurdeleler kesildi, tebrikler kabul edildi. Ancak gerçek çok daha sonra anlaşıldı.

İkiliyi biraraya getirecek dizi Adana’nın Karataş İlçesi’nde çekilecek ve boş rolleri Özkan Can, Salih Güney, Çiğdem Suyolcu, Caner Toygar, Tülin Koca, Ünsal Emre, Yavuz Karataş, Nevzat Yakışırboy oynayacak. Caner Toygar, mafya babasının yanında yetişen genci, Tülin Koca ise cesur bir gazeteciyi oynayacak. Ne diyelim Allah yollarını açık etsin.


4 yorum

  1. qarizmaa:D:D on

    seni çoqqq seviyorum tülünnn caneride seviyorummm:D:D:D sizi bir arada gorunce mutlu olmuyozzz bir tv filmi beqliyozz sizden:D:D

  2. tülin güzelliğin dillere destan olmuşbizse sana hayran böyle bir güzellik varmı diye kıskançlık kirizine giriyozzzz seni en kısa sürede ekranlarda görmek istiyoz tülinçik ve canerçik:)))))

Leave A Reply