Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi (Değirmencilik) (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2019

0

Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi 2 yıllık bölümün taban puanları. 2018 yılında yapılan TYT yerleştirmeleri sonrası ortaya çıkan son durumun yer aldığı tablo.

2019 Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları

Aşağıda yer alan tabloda 2018 yılında yapılan YKS sınavları sonrası TYT puanı ile yapılan yerleştirme sonucunda Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi 2 yıllık bölümüne ait son taban puanları, genel kontenjan ve yerleştirilen öğrenci sayılarını öğrenebilirsiniz.


Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi (Değirmencilik)

Aşağıda verilen tüm taban puanları verileri YÖK Atlastan alınmış olup 2019 yılında yapacağınız Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi bölümü tercihlerinde dikkate almanız gerekmektedir. Aşağıdaki listede ki sıralama Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi bölümü taban puanlarının büyükten küçüğe sıralanması ile oluşmuştur. Listenin en üstünde en yüksek taban puanına sahip üniversite bulunmaktadır.

Bölüm Adı / Üniversite Adı / Meslek Yüksekokulu / Genel Kont. / Yerleşen / Taban Puanları

Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi (Değirmencilik) / NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA) / Meram Meslek Yüksekokulu / 25 / 26 / 200,47266

Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi (Değirmencilik) / GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ / Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu / 15 / 12 / 186,36606


Un ve Unlu Mamuller Teknolojisi Mezunları Ne İş Yapar? Nerede Çalışır? Videosu:

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?