Ünlülerin Makyajsız Halleri – Makyajlı mı Makyajsız Hallerimi – 3

0
Advertisement

Ünlülerin makyajsız halleri. Serinin üçüncü sayfasında ülkemizdeki ünlü kadınların makyajlı mı yoksa makyajsız hallerini mi daha çok beğeneceksiniz.

Seren Serengil

Seren Serengil Makyajsız Hali

Türk Sinema tarihin en sevilen oyuncularından Öztürk Serengil’in kızı Seren Serengil medyatik olmayı çok seviyor. Albümler çıkarıp, sahnelerde şarkı söylediği yılları geriden bırakan Seren Serengil artık magazin programlarında yorumculuk yapıyor ve bu alanda da oldukça başarılı. Makyaj konusunda farklı dönemleri sentezlediğini söylesek yeridir. Son yılların kalın kaş modasıyla 90’ların bir ton koyu dudak kalemi trendine bir de asla çıkarmadığı renkli lensleri ekleyen Seren Serengil nedense ağır makyaj yapmayı tercih ediyor. Oldukça koyu renkleri tercih etmesi o güzelim yüzünü olduğundan daha sert gösteriyor bizce. Oysa ki daha doğal tonları tercih etse çok daha güzel olacak. Ama doğallığı pek sevmiyor.

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli Makyajsız Hali

Ah Sülüman ah, bir görsen ne hale geldi senin Hürrem. O güzelim doğal güzellikten eser yok şimdi. Dudaklarını şişirmelere doyamıyor maalesef. Çok da zayıfladı, süzüldü gitti. Makyajlı mı makyajsız mı sorusunu soramıyoruz bile, çünkü biz eski Meryem Uzerli’yi istiyoruz. O hafif balık etli Meryem Uzerli’nin doğal hali, makyajsız hali gerçekten bir içim su gibiydi. Ancak aradan geçen sürede sebebini anlayamadığımız bir şekilde Meryem Uzerli doğallıktan giderek daha çok uzaklaştı. Hiç gerek yokken yaptırdığı yüz dolgularını yenilememesini umuyoruz. Doğallığın giderek daha da trend olduğunu birileri söylerse belki o da doğallığa döner.

Advertisement

Deniz Çakır

Deniz Çakır Makyajsız Hali

Deniz Çakır oyunculuğundan çok yaptıklarıyla konuşulan bir sanatçı. Bazen “Yaprak Dökümü” dizisinde oynadığı Ferhunde karakterinin etkisi altında kaldığını düşünmüyor değiliz yani. İmaj konusunda pek çok farklı deneme yapan Deniz Çakır son zamanlarda daha bohem görünmeyi seviyor. Salaş kıyafetler, rasta saçlar, bir arayışlar bir bulamamalar filan. Makyajsız görünümü oldukça farklı. Yani sokakta görseniz tanımazsınız, zira çok cansız duruyor. Ağır kapatıcılar sürdüğü cildinin gerçekten de biraz hava almaya ihtiyacı var gibi duruyor. Rimelden boğulan kirpiklerinin boyasız hali çok cılız. Göz kalemi olmayınca gözler çok sıradan bakıyor. Yani iyi ki makyajsız çıkmıyor diyebiliriz.

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ Makyajsız Hali

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ kendinden yaşça küçük olan Yağmur Atacan’la evlendiğinden ne olay çıkardınız. Bakın seneler geçti hala çok mutlu bir aileleri var. Çocukları da var, kendi yağlarında kavruluyorlar işte. Pınar Altuğ da hep bakımlı olmaya özen gösteren bir ünlümüz. Biz o saçları neredeyse hiç fön çekilmemiş halde görmedik diyebiliriz. Makyajda çok abartıya kaçmadığı için de doğal hali bizi şaşırtmıyor, çünkü aynı tatlı görünüme sahip. Küçük gözleri rimel sürmediği zaman daha büyük gözükse de artık alışmış olduğu için sürmeden yapamıyor Pınar Altuğ. Ne diyelim, seviyoruz seni tatlı kadın.

Advertisement

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya Makyajsız Hali

İşte haksızlığın vücut bulmuş hali, Serenay Sarıkaya. Bir insan hem bu kadar güzel hem de bu kadar fit olabilir mi ya! Saçları parlak mı parlak, cildi berrak mı berrak. Üstelik bütün bu paket için de hiçbir şey yapmasına gerek yok. Yazıktır, onlarca rejim yapana, binlerce koşu bandında kendini harap edene ayıptır. Neyse en azından yüz hatları fazla keskin açılara sahip, hatta saçlarını kesseniz ilk bakışta erkek olduğu izlenimini bile verebilir. Ne yapalım, biraz çamur atmayalım mı yani. Makyajın her türlüsü, doğallığın her açısı güzel duruyor Serenay Sarıkaya’da. Bu gidişle yaşlanmaz da bu güzel oyuncu.

Nur Yerlitaş

Nur Yerlitaş Makyajsız Hali

Ünlü modacı ve televizyon jürisi Nur Yerlitaş’ın makyajsız halinden mi bahsedelim yoksa zayıflamış halinden mi seçemiyoruz. Fazla kiloları varken frapan makyajlarıyla kendini çok sevdiren nam-ı diğer Nurella bir zayıfladı pir zayıfladı. Zayıfladığından beri bambaşka bir insana dönüşen Nur Yerlitaş’a artık Miss Piggy yakıştırması bile yapamıyoruz zira ince uzun bir yüzü var artık. Estetik dokunuşlarla gerdirdiği yüzünün makyajsız hali maalesef hiç iç açıcı değil. Gri ile sarı arası bir yerde duran cildinin cansız rengine, dolgu yaptırdığı dudaklarının renksiz hali eklenince çok moral bozucu bir görüntü çıkıyor ortaya. Gözleri de eyeliner olmayınca çok donuk bakıyor. Neyse ki evden çıkarken her zaman bakımlı olmaya özen gösteriyor.

Advertisement

Hazar Ergüçlü

Hazar Ergüçlü Makyajsız Hali

Kız genç, kız güzel. Evet Hazar Ergüçlü’den bahsediyoruz. Çok karakteristik bir çehresi olan genç oyuncu oynadığı her dizide imajını yenileme girişimlerinde bulunsa da çok bir şey fark etmiyor. Göz yapısı çok geniş olduğu için saçını ister uzun bıraksın ister kakül yapsın, o gözler her yerde “ben Hazar Ergüçlü’yüm” diyor. Cildinde biraz akne problemi olduğunu da kapatıcıların arkasından bile görünen tepeciklerden anlıyoruz. Bazı cilt tiplerinin daha az makyaj yapması lazım çünkü o gözeneklere kapatıcı girdiği anda akneye dönüşüyor. Hazar Ergüçlü de bu yüzden sette olmadığı zamanlarda sıfır makyajla dolaşmayı tercih ediyor. Zaten makyaj yapmadığında bile çok güzel.

Alina Boz

Alina Boz Makyajsız Hali

Alina Boz’un makyajlı yüzüne baktığınızda “olmamış” diyorsunuz değil mi? Bazı insanların yüzü renkli makyajları kaldırmaz ve maalesef Alina Boz’un yüzü de onlardan. Doğal hali zaten çok güzel olan genç oyuncunun, rol aldığı dizilerde yaptığı bazı makyajlar onda o kadar kötü duruyor ki keşke hiç yapmasaydı diyoruz. Açık renk gözleri olsa da, göz kapakları çok küçük olduğu için kalem çektiğinde gözleri çok küçük duruyor. Cildinin rengi zaten canlıyken üzerine bir de allık sürünce tam Çarşamba pazarına dönüşüyor. Yaşı ilerledikçe yüz hatlarının daha da oturacağını ve kendine yakışan renk tonlarını keşfedeceğini umuyoruz.

Advertisement

SERİNİN İKİNCİ SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

SERİNİN DÖRDÜNCÜ SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…


Leave A Reply