Ünlülerin Makyajsız Halleri – Makyajlı mı Makyajsız Hallerimi – 4

0
Advertisement

Ünlülerin makyajsız halleri. Serinin dördüncü sayfasında ülkemizdeki ünlü kadınların makyajlı mı yoksa makyajsız hallerini mi daha çok beğeneceksiniz.

Pelin Akil

Pelin Akil Makyajsız Hali

Makyaj yapsa da güzel, yapmasa da güzel. Genç oyuncu yeni doğum yaptı ve ikizleriyle birlikte gördüğümüzde gözümüze daha da güzel görünüyor. Kendisi gibi oyuncu eşi Anıl Altan’la ikizlerinin karşısında yaptıkları dansla sosyal medyayı sallayan Pelin Akil, sempatik ve içten tavırlarıyla kendini çok sevdiren bir oyuncu. Uzun dalgalı saçları, geniş yay gibi kaşları ve kocaman gözleriyle doğal bir güzelliğe sahip olan Pelin Akil’in makyaj yapmasına pek gerek yok. Zaten genç olduğu için cildi şahane görünüyor. O saçları yıkayıp çıksa yeter. Peki makyaj yaptığında nasıl oluyor derseniz, tam bir afet oluyor deriz.

Serenay Aktaş

Serenay Aktaş Makyajsız Hali

Survivor yarışmasıyla hayatımıza fırtına gibi giriş yapan Serenay Aktaş’ın ilginç bir tipi olduğunu düşünüyoruz. Kariyerinde profesyonel futbol olan Serenay Aktaş’ın erkeksi yüz hatlarının futboldan mı geldiği yoksa kendine bakıp “zaten çok erkeksi bir çene yapım var bari futbol oynayayım” mı dediğini kestiremiyoruz. Ama tüm o erkeksi hatlara rağmen inanılmaz çekici bir kadın olduğunu da söylemeden geçemiyoruz. Siyah saçlara süt beyaz cildi eklenince üzerinde bir de deniz rengindeki gözlerini görünce aman tanrım diyoruz. Makyaj yaptığında sadece gözleri daha da keskinleşen Serenay Aktaş’ın makyajsız halinin daha güzel olduğunu düşünenleri bu tarafa alalım.

Advertisement

Gülşen

Gülşen Makyajsız Hali

Baştan söyleyelim, darılmaca gücenmece yok. Gülşen kariyerinin en en en başından beri kendini makyaj ve kostümle var eden bir şarkıcı. Aslen minyon olan yüz hatlarını anca makyajla büyütebilen, küçücük bedenini de giydiği cesur kıyafetlerle dikkat çekici hale getirebilen Gülşen’in bu konuda oldukça ustalaştığını da hep birlikte gördük. Başarıdan başarıya koşan ünlü şarkıcımız arada aile kurup çocuk da yaptı, helal olsun. Ama gel gör ki makyaj yapmadığı zaman onu tanımakta güçlük çekiyoruz. Birçok estetik müdahale yaptırdığı yüzünün makyaj efektleri olmadığındaki görünümü “acil makyaj yap” çağrısı yapıyor adeta. Gülşen’in makyaj yapmadan topluma çıkmaması gerektiğini düşünenler parmak kaldırsın.

Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz Makyajsız Hali

“Bayan Saç” diyebileceğimiz Dilan Çiçek Deniz’in saçları olmasa nasıl görüneceğini çok merak ediyoruz. Gerçekten de saçlarıyla insanı büyüleyen genç oyuncunun bu durumu son derece farkında olduğunu da söyleyelim. Saçlarına köklerinden uçlarına kadar özel yağlarla sık sık bakım yapan genç oyuncu saçlarını çok seviyor ve onları korumak için dengeli besleniyormuş. Makyaja bu kadar çok vakit ayırmadığını söyleyen Dilan Çiçek Deniz’in zaten çok fazla makyaj yapmasına da gerek yok. Bir rimel, bir kalem ve hafif bir rujun yeterli olduğunu söyleyen Dilan Çiçek Deniz’e hak veriyoruz ve ah keşke böyle saçlara biz de sahip olabilseydik diyoruz.

Advertisement

Büşra Pekin

Büşra Pekin Makyajsız Hali

Büşra Pekin’in son zamanlarda geçirdiği dönüşümü görüp de ağzı açık kalmayan var mı? Yıllardır ekranlarda, BKM’de, filmlerde görmeye alıştığımız o komik oyuncu gitti, Bağdat Caddesi’nde piyasa yapmaya hazır bir tip geldi resmen. O güzelim siyah saçlarına balyajlar yaptırıp kuaförün karamel tonları dediği ama bize turuncu gözüken renge dönüştürmesine anlam veremiyoruz. Büşra Pekin’in güzelliği siyah saçlarıyla tezatlık yapan yeşil gözleriydi. Bir de balık eti olması onu çok sempatik yaparken gidip iyice zayıfladı ve alelade birine dönüştü. Gelelim makyajına, bizce çok uğraştığını yeni imajına göre makyaj tonları iyi olmuş. Hep gördüğümüz toprak tonları işte. Ah Büşra Pekin ah, çok moralimizi bozdun imajını değiştirerek.

Şebnem Bozoklu

Şebnem Bozoklu Makyajsız Hali

Şebnem Bozoklu’nun makyajsız haliyle makyajlı hali arasında çok fark yok bizce. Saçlarına fön çekip gözlerinin çevresine kalem çektiğinde son derece alımlı bir kadına dönüşebiliyor. Saçlarını kıvırcık bırakıp, üstüne bir yemeni bağladığında da komik bir ev kadınına dönüşebiliyor. Kendisiyle gayet de barışık olan başarılı tiyatrocu çirkinleşmeyi de biliyor güzelleşmeyi de. Bir dönem fazla kilolarıyla dikkat çeken Şebnem Bozoklu son yıllarda yediklerine dikkat ederek oldukça fit bir görünüme kavuştu. Sporu zayıflamak için değil keyif için yaptığını bu sayede de hayatının bir parçası haline geldiğini sevinçle anlatıyor. Bize göre doğallığıyla her zaman daha güzel olan Şebnem Bozoklu’nun çok makyaj yapmasına gerek yok.

Advertisement

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül Makyajsız Hali

Neslihan Atagül’ün göz altı torbalarına yapılan eleştiriler onu o kadar rahatsız etmiş ki gitmiş operasyonla aldırmış iyi mi! Ne gerek vardı yahu, seni sen yapan bir unsurdu demek istesek de artık çok geç. Güzel oyuncu daha kariyerinin en başında olmasına rağmen şimdiden estetik müdahaleler yaptırmaya başlayarak bizi biraz endişelendiriyor açıkçası. Kaz ayakları geldiğinde ne yapacak? Peki o gıdı sarkmaya başladığında? Şu anda makyajsız hali de gayet güzel olan Neslihan Atagül’ün başı sıkıştığında estetik yaptırmaya koşmasını hiç istemiyoruz. İnanılmaz bir doğal güzelliğe sahip oyuncu kendi elleriyle bozmadığı sürece daha çok uzun yıllar devam eder bu güzelliği.

Yeşim Salkım

Yeşim Salkım Makyajsız Hali

Yeşim Salkım kaç nesildir hayatımızda ve nasıl hala aynı görünüyor bilemiyoruz. Makyajları hep efsane güzel olan Yeşim Salkım’ın polemik yaparak gündemde kalmayı bilmesi kadar kendine bakmayı da çok iyi biliyor. Dizi, film ve tiyatro oyunculuğunu yan iş olarak yapan Yeşim Salkım’ın asıl olayı şarkı söylemek. Çıkardığı birbirinden başarılı albümlerin ardı arkası kesilmeyen ünlümüz zaten güzel olan yüzünü makyajla daha da güzelleştirmeyi seviyor. Makyajsız hali artık yaşının da ilerlemesi nedeniyle maalesef o kadar iyi değil. Ama yine de 51 yaşına rağmen oldukça diri duran cildinin sırrı içine yaptırdığı dolgular ve yaptırdığı profesyonel cilt bakımlarıymış.

Advertisement

SERİNİN ÜÇÜNCÜ SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

SERİNİN BEŞİNCİ SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…


Leave A Reply