Ünlülerin Makyajsız Halleri, Makyajlı mı Makyajsız Hallerimi 5

0
Advertisement

Ünlülerin makyajsız halleri. Serinin beşinci sayfasında ülkemizdeki ünlü kadınların makyajlı mı yoksa makyajsız hallerini mi daha çok beğeneceksiniz.

Songül Öden

Son yılların #nomakeup trendinin en sıkı takipçilerinden Songül Öden’in gayet de kopya çekerek bu işi yaptığını duyuralım. Cilt bakımları, kürler serumlar iyi tamam da, kalıcı makyaj nedir Songül Hanım. Verdiğiniz “vallahi doğal halim” pozlarınızda görüyoruz ki kalıcı makyajla kalem çektirmişsiniz gözlerinize. Bir de o çok doğal görünmeyen kıvırcık kirpiklerin de permalı olduklarına eminiz. Yani demek ki o kadar da doğal değil doğal haliniz. Çok narin bir yüz yapısına sahip olan Songül Öden’in o ince hatları bozmak istercesine botoks dolgu yaptırdığı dudakları yüzünden derin üzüntüler yaşıyoruz. Keşke bu kadar büyütmese dudaklarını.

Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan’ın hayat hikayesi tam bir peri masalı gibi değil mi? Yıllar önce oynadığı Doktorlar dizisinin çekildiği hastanenin sahibi Yasemin Özilhan’ı görüyor ve dan diye yıldırım aşkı gerçek oluyor. Yasemin Özilhan diziyi de oyunculuğu da bırakıp evleniyor, üniversite eğitimini bitiriyor, çoluk çocuk filan derken yıllarca gündemden uzak kalıyor. Sonra bu sene tekrar bir diziyle hayatımıza girip kendini hatırlatıyor. Zengin ve huzurlu bir yaşantının insanın yaşlanmasını geciktirdiğini kanıtlarcasına güzel görünen Yasemin Özilhan’ın yaptırdığı bakımları biz ömür boyu göremeyiz herhalde. Tek bir eleştiride bulunmamız gerekiyor, o son moda kalın kaşlar hiç ama hiç olmamış. Küçük yüz hatlarıyla çok uyumsuz olan kalın kaşlara sizi kim ikna ettiyse, ayıp etmiş.

Helin Avşar

Ay Helin Avşar’ın son halini gördünüz mü? Bir insan makyajla nasıl değişir, böyle değişir denen cinsten bir değişim dönüşüm yaşamış. Makyaj denince sadece gündelik yapılan makyajları düşünmeyin rica ederiz. Kalıcı yapılan kaşlar, dövme gibi derinin altına enjekte edilen eye linerlar da artık makyajdan sayılıyor. Helin Avşar’ın deri altına yaptırdığı dolgularla yüz hatlarını tamamen değiştirdiğini de fark etmemek mümkün değil. Makyajsız doğal halini konuşamıyoruz, çünkü öyle bir halini bulmak pek mümkün değil. En fazla fondöten sürmemiş, rimelsiz halini görebiliriz, onda da pek bir numara yok. Helin Avşar’ı ünlü yapan özelliği nedir diye sorgulayanlara da sadece Hülya Avşar’ın kız kardeşi olduğu için ünlü diyebiliyoruz.

Didem Soydan

Yerli Miley Cyrus’umuz Didem Soydan paylaştığı cesur fotoğraflarla kendinden söz ettirmeyi çok seviyor. Bu ülkenin şifresini çözmüş adeta. Güzel bir manken mayolu fotoğraf paylaşırsa gündem olacağını biliyor, bu yüzden de hiç sıkılmadan sık sık az kıyafetli fotoğraflarını paylaşarak takipçi sayısını her geçen gün arttırıyor. Sarışın mavi gözlü Didem Soydan’ın makyajla çok güzelleştiğini, makyajsız pek bir matah olmadığını söyleyelim de rahatlayalım. Fazlasıyla açık renkli olan kirpikleri yüzünden rimel sürmediğinde ve kalem çekmediğinde gözleri boş kalıyor. Cilt bakım videoları paylaşmayı da çok seven Didem Soydan’ın kalıcı makyajla o gözleri anlamlı kılmasını tavsiye ederiz.

Seda Bakan

Bu eskimo tipli güzel oyuncuyu beğenmeyen yoktur herhalde. Sadece yüzünün güzelliğiyle değil aynı zamanda aşırıya kaçmayan düzgün hayat tarzıyla da çok saygı uyandıran Seda Bakan’ın makyajsız halinin çok güzel olduğunu biz söylemesek de siz görüyorsunuz zaten. Makyaj yaptığı zaman o çekik gözleri alıp uzaya çıkaracak kadar güzel görünen Seda Bakan’a ne yapsa yakışıyor gerçekten. Bu doğal güzelliği korumak için de öyle zannettiğiniz gibi cilt bakım seanslarına vakit ve para harcamasına gerek yok. Sadece gül suyu kullandığını her fırsatta dile getiren Seda Bakan’ın cildinin gül yaprağı gibi hafif pembemsi görünümü bundan mı acaba?

Advertisement

Ece Uslu

Yıllar geçse de güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Ece Uslu’nun sırrını merak ediyoruz. Normalde hep makyajlı olarak gördüğümüz Ece Uslu’nun makyaj yapmadığı doğal görüntülerinin de hiç fena olmadığını fark ettik. 45 yaşında olmasına rağmen cildi hala çok gergin duran Ece Uslu’nun estetik müdahale yaptırmadığını öğrenince iyice şaşırdık. Derinlemesine araştırma yaptığımızda öğrendik ki, meğer Ece Uslu hem fiziksel aktivite anlamında hem de cilt bakımı anlamında çok yoğun bir program uyguluyormuş. Gününün büyük bölümünü spora ve cilt bakımına harcadığı için de sonuç gördüğünüz gibi mükemmel oluyor. Haydi bırakın o soğanı doğramayı, doğru pilates yapmaya!

Hatice Şendil

Hatice Şendil’in dizileri kasıp kavurduğu yıllarda güzelliği dillere destan olmuştu. Porselen bebeği andıran cildiyle boğuk sesi birleştiğinde biraz fazla donuk görünen Hatice Şendil’in makyajsız görüntüsü de aynı, cansız. Nedense bütün o güzelliğe rağmen garip bir maske takmış havası olan Hatice Şendil’in gerçek hayattaki ağırbaşlı tavırları da bu durumu hafifletmiyor. Onu asla içinden geldiği gibi hareket ederken değil de olması gerektiği gibi davranırken gördüğümüz için bütün bu serzenişimiz. Tamam çocuk gibi çığlık atsın demiyoruz ama samimi bir tepki verse yeter bize. Hep ölçülü, hem doğru düzgün nereye kadar. İşte makyajı da öyle, hep mükemmel hep ölçülü ama doğallıktan çok uzak.

Yeliz Yeşilmen

Dobra çıkışlarıyla tanıdığımız Yeliz Yeşilmen’in makyajla var olan kadınlardan olduğunu söyleyerek başlayalım. Yeşil gözleri ve sarı saçları maalesef doğal olarak güzel görünmesi için yeterli değil. Saçlar fönle parlatılmadığında cansız duruyor. Gözler kalem ve rimelle belirginleştirilmediğinde renkli olmaları bile durumu kurtarmıyor. Cildi birkaç kat kapatıcı, üzerine aydınlatıcı, derken allık bir de en son parlatıcıyla anca kendine geliyor. Peki sizce Yeliz Yeşilmen çok umursuyor mu bu durumu? Yani doğal halinin çok da harika olmamasını? Yoo. Gayet de kendiyle barışık, ben de insanım tadında keyfince yaşıyor hayatını. Sadece sahneye çıkacağı zaman ya da televizyon programına konuk olacağı zaman makyaj yapıyor ve hiç canını sıkmıyor.


SERİNİN DÖRDÜNCÜ SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

SERİNİN ALTINCI SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…


Leave A Reply