Ünlülerin Makyajsız Halleri – Makyajlı mı Makyajsız Hallerimi – 6

0
Advertisement

Ünlülerin makyajsız halleri. Serinin altıncı sayfasında ülkemizdeki ünlü kadınların makyajlı mı yoksa makyajsız hallerini mi daha çok beğeneceksiniz.

Gizem Karaca

Gizem Karaca genç bir oyuncu ve biz ona kendi aramızda bukalemun diyoruz. Çünkü birçok oyuncunun yapmak isteyip de yapamadığını Gizem Karaca çok rahat bir şekilde yapabiliyor. Ne mi o yapabildiği şey? İmaj değiştirerek tipini değiştirmek tabii ki. Bir makyajla bir saçla bambaşka birine dönüşebilmek herkese nasip olmaz. Gizem Karaca da bu konuda şanslı olduğunu çok farkında ve yaptığı değişikliklerle kendini sürekli yeniliyor. Her denemesinde de ayrı güzel oluyor. Ama her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi, Gizem Karaca’nın da yarattığı güzelliğin bir sonu oluyor, o da makyajını çıkardığı zaman. Bütün o büyü bozuluyor ve geriye sıradan bir kız kalıyor.

Özge Gürel

Limon çekirdeği, karpuz kabuğu gibi komik adlara sahip romantik yaz komedilerini bilirsiniz. İşte Özge Gürel de “Kiraz Mevsimi” dizisiyle adını geniş kitlelere duyurdu. O dönem kaküllerinin öne çıkardığı büyük gözleriyle birçok izleyiciyi kendine hayran bırakan Özge Gürel daha sonra oynadığı dizilerde kakülleri bir kaldırdı bir indirdi ve kendini her haliyle beğendirmeyi başardı. Makyaj konusunda çok fazla bir şey yapmasına gerek olmayan esmer güzelimizin gençliği de bir avantaj sağlıyor. Kirpiklerine rimel sürmese de, göz çevresine kalem çekmese de güzel kalabilen bakışları sayesinde doğallığıyla da etkileyici olan Özge Gürel’in bu güzelliğine en çok oyuncu olan erkek arkadaşı Serkan Çayoğlu bayılıyor tabii ki.

Hazal Kaya

Hazal Kaya’nın mümkünse makyaj yapmamasını diliyoruz. Çünkü doğal hali çok ama çok güzel. Neyse ki dileğimiz bugünlerde gerçekleşiyor. Yeni anne olan Hazal Kaya’nın makyajı düşünecek hali yoktur şu günlerde. Uyudu mu, acıktı mı, gazı mı var derken gecesi gündüzüne karışmıştır güzel oyuncunun. Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum ve Bizim Hikaye gibi güçlü yapımlarda canlandırdığı rollerle oyunculuğunu konuşturan Hazal Kaya, sadece güzel olmadığını defalarca kanıtladı. Bazı özel gecelere katılırken yaptığı bol renkli makyajları gördüğümüzde keşke hiç makyaj yapmasaydı bile dedirten Hazal Kaya’nın illa makyaj yapmak istiyorsa doğal tonları seçmesini tavsiye ediyoruz.

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş’in makyajlı halini veya makyajsız halini konuşmak yerine, yalıdaki makyajı mı daha güzel yoksa yattaki makyajı mı diye konuşsak daha eğlenceli olur değil mi? Ama yok, 90’lı yıllardan beri şekilden şekle giren o kaşları bir konuşalım deriz. İncecik yay gibi olan kaşlar şu anda 75 derecelik açıyla yukarı yönlü borsa hareketlerini işaret eder gibi duruyor evet. Ebru Gündeş kendini sürekli yenileyerek, makyajını sürekli tazeleyerek bugünlere kadar geldi. Makyajsız nasıl mı görünüyor? Ay tabii ki şahane duruyor. Sizin de o kadar paranız, o kadar ekibiniz olsa siz de muhteşem görünürdünüz ayol.

Serel Yereli

“Bodrum Masalı” dizisiyle adını duyurduğundan beri gündemde kalmak için çeşitli hamleler yapan Serel Yereli’nin makyajsız halini beğenmek zor. Her sarışın mavi gözlünün güzel olmadığının kanıtı olan Serel Yereli’nin kalemsiz ve rimelsin gözleri çipil çipil bakıyor. Kaşları da açık renk olduğu için makyaj yapmadığı zaman çok renksiz duran genç oyuncunun bunun bilincinde olduğunu da görüyoruz. Genelde makyajsız kamera karşısına geçmese Serel Yereli’nin ağlarken çektiği bir fotoğrafını paylaşması da çok konuşuldu. Makyajsız ve gözü yaşlı fotoğrafta en dikkat çeken şey dolgu yaptırdığı için patlamak üzere gibi duran dudaklarıydı. Gencecik yaşında yüzüyle oynamaya başlaması pek ümit verici değil maalesef.

Advertisement

Şevval Sam

“Yasak Elma” dizisindeki fettan kadın rolüyle kendini her hafta izleten Şevval Sam’ın güzelliği sanki bu sezon iyice tavan yapmış gibi. Makyajın kendisine ne kadar yakıştığını çok iyi bilen ünlü şarkıcı ve oyuncu doğal haliyle de çok büyüleyici. 46 yaşında olduğunu söylemesek asla bilemeyeceğiniz Şevval Sam’ın neredeyse şeffaf gibi görünen boncuk mavisi gözleri, siyah uzun kirpikleri ve beyaz cildi sayesinde zaten çok güzel görünen Şevval Sam özel hayatında çok makyaj yapmıyor. Dizide yaptığı makyajlarda gözlerini daha da belirginleştirerek olayı tamamen bakışlarıyla yöneten Şevval Sam’ın doğuştan güzelliğini mi kıskanalım yoksa şarkıcılık ve oyunculuk yeteneğini mi karar veremiyoruz.

Defne Samyeli

Defne Samyeli 48 yaşında olduğunu gizleyen estetik müdahalelerle tam bir yürüyen mucize bizce. Eski manken yeni şarkıcının incecik vücuduna diyecek sözümüz yok, sporla iyi uykuyla gayet dinç tutuyor tamam. Ama yüzünde yaşlanmanın izlerini saklamak için yaptıklarını sır gibi saklıyor, kesinlikle estetik yok diyor, orda bir hop diyoruz. O elmacık kemikleri, o şakaklar, o alın, onlar öyle pürüzsüz ve dik açılı değillerdi daha önce. Deri altına enjekte edilen sıvılara estetik müdahale değil de aşı diyor olabilirsiniz ama o bölgelerde kesinlikle bir sürü müdahale var. Makyajsız güzel görünmenin de arkasındaki sır bu bizce.

Seyfi Dursunoğlu

Kibar bir adamın huysuz ve saldırgan bir kadına dönüşme hikayesi bu. Seyfi Dursunoğlu ailesinden aldığı görgüyle nerede nasıl konuşması gerektiğini bilen biridir. Halbuki Huysuz Virjin’in dilinin kemiği yoktur. Seyfi Dursunoğlu açık renk saçlı, parlak ciltli, doğal hali oldukça göze hoş gelen bir adamdır. Huysuz Virjin ise abartılı makyajı ve saçıyla tam bir renk cümbüşüdür. Seyfi Dursunoğlu sizli bizli konuşur, ölçülüdür. Huysuz küfürbazdır, hoyrattır. Seyfi Dursunoğlu’nun konuşurken sesi içine kaçmış gibidir, zor duyarsınız. Huysuz Virjin’in sesini yedi mahalleden duyarsınız. Yani sevgili okuyucular, makyajsız doğal hali oldukça hoş olan Seyfi Dursunoğlu’nun makyajla hayat verdiği Huysuz Virjin karakteri bizi sözleriyle döver. Ve biz her iki halini de çok severiz.

Ajda Pekkan

Süper star Ajda Pekkan’ın makyajsız halinin artık çok iyi görünmediğini biliyorsunuzdur. Ama ne yapsın yahu, artık 74 yaşına gelmiş. Makyajsız halinde biraz sarkma biraz kırışıklık olmasa o zaman da biyonik kadın demez miydiniz? Siz onu bunu boş verin de, bu yaşına rağmen hala fıstık gibi olmasına ne diyorsunuz? Hala saatlerce sahnede kalmasına, dansçılara eşlik ederken şarkı söylemesine ne diyorsunuz onu söyleyin. Bir Ajda Pekkan kolay yetişmiyor efendim. Bu ismin hakkını vermek için de yıllarca imaj çalışması yapacak, estetik yaptıracak, dişlerini sürekli yeniletecek tabii ki. Siz sonuçtan memnunsunuz değil mi? Tamam o zaman haydi dağılın.


SERİNİN BEŞİNCİ SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

SERİNİN YEDİNCİ SAYFASINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…


Leave A Reply