Üretimde Kalite Kontrol (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Üretimde Kalite Kontrol (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Üretimde Kalite Kontrol (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Üretimde Kalite Kontrol (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Üretimde Kalite Kontrol (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Üretimde Kalite Kontrol (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Üretimde Kalite Kontrol

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Üretimde Kalite Kontrol (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Üretimde Kalite Kontrol (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ / Koçarlı Meslek Yüksekokulu / Üretimde Kalite Kontrol / 30 / 190,17380

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ / Meslek Yüksekokulu / Üretimde Kalite Kontrol / 30 / 197,97754

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ / Gümüşova Meslek Yüksekokulu / Üretimde Kalite Kontrol / 20 / 208,41314

Üretimde Kalite Kontrol Mezunları Ne İş Yapar? Nerede Çalışır? Videosu:


Üretimde Kalite Kontrol

70%
70%

Belirlenen standartlara göre; işletmeye ait üretim girdilerinin en verimli şekilde kullanılması, kalitesi yüksek, maliyeti düşük ürün veya hizmet elde edilmesi için planlama yapılması, uygulamanın kontrol edilmesi, sonuçların ölçülerek veri toplanması ile değerlendirilmesi için kalite güvence liderine bağlı olarak hazırlanan iş planı ve programına göre çalışan kişidir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    7
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0
Bir Yorum Yazmak İster misiniz?