Yapı Tesisat Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Yapı Tesisat Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Yapı Tesisat Teknolojisi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Yapı Tesisat Teknolojisi (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Yapı Tesisat Teknolojisi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Yapı Tesisat Teknolojisi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Yapı Tesisat Teknolojisi

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Yapı Tesisat Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Yapı Tesisat Teknolojisi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) / İzmir Meslek Yüksekokulu / Yapı Tesisat Teknolojisi / 40 / 213,83231

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ / Iğdır Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu / Yapı Tesisat Teknolojisi / 40 / 212,06246

Yapı Tesisat Teknolojisi Mezunları Ne İş Yapar? Nerede Çalışır? Videosu:

Yapı Tesisat Teknolojisi

70%
70%
Awesome

Bölüm mezunu, Binalarda atık su, temiz su, yangın tesisatı ve doğalgaz tesisatını kuran ve bu tesisatların arıza ve bakımlarını üstlenen, yenilenebilir enerji sistemlerinin temellerini bilen ve ileri teknoloji cihazlarını kullanma ve kontrol etme yeteneğine sahip kişidir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    7
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?