Yay Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0
Advertisement

İş hayatında Yay burcu nasıldır? Yay burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Hayatındaki Yay Burcu

Yay Burcu İçin Kariyer: Felsefeci, avukat, öğretmen, turizmci, çevirmenlik sporcu, yönetici, politikacı, işletmecilik uygun mesleklerdir. Devlet dairesinde yöneticilik, din adamlığı veya hukuk ilgilerini çeker. Sporcu, araştırmacı, gezgin veya şirket kurucularına rastlanır. Politika ilgilerini çeker, atlarla, köpeklerle ilgilenirler.

Başarılı olmak için, ayrıntılara önem vermeyi unutmayın. Her zaman en iyisini bildiğinizi düşünmeyi bırakıp, başkalarının fikirlerine de açık olmaya çalışın. Enerjinizi çok fazla dağıtmayın. Tutamayacağınız sözler vermeyin. Sizin için iyi olabileceğini bildiğinizde, bağlılıklardan ve fırsatlardan kaçmayın. Herkesin sizin gibi düşünemeyeceğini ve çalışkan olamayacağını unutmayın.

Yay Patronu: Detaylar üzerinde fazla durmaz ama bir bütünü planlama yeteneği eşsizdir. İyi eğitilmiş, disiplinli belleği büyük işlerin üstesinden gelebilir. Yay patronla çalışan herkes, her şeyden önce samimi ve dürüst olmalıdır. Her türlü zorluktan ustaca çıkmasını bilir. Mantıklı ve dürüst olduğu sürece her türlü açıklamayı dinler.

Yay Çalışanı: Depresyon geçirmesi olanaksızdır. Coşkuludur, yaşama olumlu yaklaşır. Yay, ona saygı gösterecek, onu tanıyacak biri için çalışmalıdır.

Yay Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Advertisement

Yay-Koç: Bu iki ateş birlikte çevrelerine sıcak bir ışık yayabilir. Ortaklık faydalıdır.

Yay-Boğa: Eğer bir yay, bir boğa ile işbirliği yapacaksa tipik bir boğanın azimli, sabit fikirli ve pratik bir kişi olduğunu göz önüne almalıdır. Ortaklık risklidir.

Yay-İkizler: Bu durum zıt kutupların başarılı bir birleşimdir. Tipik bir ikizler hızlı, akıllı ve beceriklidir. Ortaklık denemeye değer.

Yay-Yengeç: Geçinmesi güç yengeç hayali ve sezgileri güçlü evcimen bir kişidir. Ortaklık zararlıdır.

Yay-Aslan: Bu, kişiliklerin mükemmel bir karışımıdır. Tipik bir aslan sıcakkanlı, cömert ve gururludur. Ortaklık faydalıdır.

Yay-Başak: Tipik bir başak sistemli, mükemmeli arayan, kimsenin gözünün yaşına bakmayan bir kişidir. Ortaklık zararlıdır.

Advertisement

Yay-Terazi: Yaşamdan keyif almasını bilen iki insanın birlikteliğidir. Ortaklık faydalıdır.

Yay-Akrep: Akrep, çekici, sabit fikirli ve insanlar üzerinde nüfuz sahibidir. Ortaklık zararlıdır.

Yay-Yay: Bu kişilerin çok popüler bir birleşimi olur. Yay özgürlük aşığı, dürüst, açık sözlü bir kişidir. Ortaklık risklidir.

Yay-Oğlak: Tipik bir oğlak tutucu, çalışkan ve gayretlidir. Yüksek idealleri vardır. Ortaklık denemeye değer.

Yay-Kova: Kişisel düzeyde bu iki kişi uyumlu olmasalar bile işbirliğinde çok başarılı olabilirler. Ortaklık faydalıdır.

Yay-Balık: Tipik bir balık hayali ve sezgileri güçlü, sanatkar bir kişidir. Bu niteliklerden iyi yararlanabilir. Ortaklık risklidir.


Leave A Reply