Yengeç Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0
Advertisement

İş hayatında Yengeç burcu nasıldır? Yengeç burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Yaşamındaki Yengeç Burcu

Yengeç Burcu İçin Kariyer: Duygusal yapılı olan yengeçler, iyi niyetleri sayesinde mesleklerinde adım adım ilerleyebilir. Cin fikirli olmaları nedeniyle iyi iş adamı olurlar. Doktor, hemşire, sekreter, otel yöneticisi, öğretmen, emlakçilik gibi meslekler ve genel müdürlük, yengeçlerin işidir. Çok iyi bir yatçı veya balıkçı olabilir. Ayrıca yengeçler iyi bir ressam, oyuncu, müzisyen veya bankacı olabilir.

Başarılı olmak için, stratejinizi belirlerken sezgilerinize kulak verin. İş arkadaşlarınızla iyi geçinmeye çalışın ama onlara annelik veya babalık yapmayın. Güç delisi ya da çok fazla ihtiraslı olmayın. Her şeyi dışlayarak kendinizi sadece işinize yönlendirmeyin.

Yengeç Patronu: Patronu yengeç olan kişi, ya onun iş ailesinin bir parçası olur ya da çeker gider. Yengeç bağlılığa çok önem verir ve bu ona çok da doğal gelir. Önsezileri güçlüdür. Yengeç güvendiği ve saygı duyduğu kişilere karşı çok cömerttir. İş görenin ailesi hakkında her şeyi bilmek ister.

Yengeç Çalışanı: Hayal gücü ve içgüdünün önem taşıdığı işlerde başarılı olur. Yaratıcı olmasa da bilgileri iyi depoladığından gerektiğinde kullanabilir. Ailevi konulara çok önem verdiğinden eşi yengece yardımcı olabilmek için çok güçlü olmalıdır.

Advertisement

Yengeç Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Yengeç-Koç: Tipik bir koç iyimserdir, coşkuludur ve sonsuz enerjiye sahiptir. Ortaklık zararlıdır.

Yengeç-Boğa: İkisi de inatçıdır. Ortaklık denemeye değer.

Yengeç-İkizler: İkizlerin albenisi ve tatlı dili bu ortaklığın oluşmasına neden olabilir. Ortaklık faydalıdır.

Yengeç-Yengeç: İki yengecin ortaklığı en azından şirketin güçlü bir para kaynağı olması demektir. Ortaklık faydalıdır.

Yengeç-Aslan: Eğer yengeç, aslan ile işbirliği yapmak istiyorsa onu değiştirmeye kalkışmamalı, kendi yaşam standardını onun yüksek standardına ayarlamalıdır. Ortaklık risklidir.

Advertisement

Yengeç-Başak: Yüzeyde iyi bir takım oluşturabilirler gibi görünür. Ama kişilik çatışması kaçınılmazdır. Ortaklık denemeye değer.

Yengeç-Terazi: Yengeç teraziyi daha iyi tanır ve kabullenirse sorunlar azalacaktır. Ortaklık zararlıdır.

Yengeç-Akrep: Akrep gergin ve zor bir kişidir. Ama bu sefer doğru ortak ile karşı karşıyadır. Ortaklık faydalıdır.

Yengeç-Yay: İşbirliklerinin içinde özellikle yengeç açısından en kolay bozulabilecek beraberlik olarak görülmektedir. Ortaklık zararlıdır.

Yengeç-Oğlak: Renksiz ve sıkıcı olmasına karşın finans açısından sağlam bir ortaklık olacaktır. Ortaklık denemeye değer.

Yengeç-Kova: Kova ile işbirliği yapmak isteyen yengeç onun karakter özelliklerini tanımalıdır. Ortaklık risklidir.

Yengeç-Balık: Mükemmel ortak olacaklardır. Ortaklık faydalıdır.


Leave A Reply