Yılların Eskitemediği Aşklar ve Ünlülerin Beynimize Kazınmış Birliktelikleri – 5

0
Advertisement

Yılların eskitemediği ve kısa sürse bile aklımıza kazınmış birlikteliklerin bulunduğu serimizin beşinci kısmı. Saman alevi gibi olsa da bazıları unutulmuyor

1. CEYDA DÜVENCİ – BÜLENT ŞAKRAK – 5 YIL

CEYDA DÜVENCİ – BÜLENT ŞAKRAK – 5 YIL

Nasıl güzel bir çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak. Her anlarından sevgi fışkırıyor gibi. İki kişilik bir tiyatro oyunuyla şu günlerde tüm Türkiye’de turneye çıkıyorlar. Ceyda Düvenci bir taraftan da televizyonda canlı sabah programı sunuyor. Bülent Şakrak’ın başka projeleri de var. Evde onları bekleyen Balköpüğü Melisa ve Sarı Kıvırcık Ali var. Enerjik çift bunların hepsine vakit buluyor ve geçirdikleri vaktin hakkını veriyor. Evdelerse çocuklarla oyun saati, kitap saati, kucak kucağa çizgi film saati mutlaka yapılıyor. Baş başa kaldıklarında romantizme de enerji saklayan çiftimiz birbirlerinin bu hayattaki ikinci ve üçüncü şansları. Bu şansı sonsuza kadar birlikte kalarak değerlendirecekler gibi duruyor.

2. ERDAL ÖZYAĞCILAR – GÜZİN ÖZYAĞCILAR

ERDAL ÖZYAĞCILAR – GÜZİN ÖZYAĞCILAR

Türk tiyatrosunun en güçlü ve en kibar iki ismi bir araya gelince ortaya bir ömür süren harika bir evlilik çıkmış. Konservatuarda öğretim gördükleri dönemde tanışan Erdal Özyağcılar ve Güzin Özyağcılar, 1972 yılında evlenmişler. Hemen hesap makinelerinize sarılmayın, biz sizin için hesapladık bile! Tam tamına 48 yıldır birlikteler. Emrah adlı bir oğulları ve Zeynep adlı bir de kızları var. Her ikisi de Türkiye’nin en sevilen aile dizilerinin başını çeken “Bizimkiler” dizisinde oynayarak milyonları fethetmiştir. Oynadıkları tiyatro oyunları, filmler ve dizilerde gösterdikleri üstün performans sayısız ödüle layık görülmüştür. Yeni nesil ünlü çiftlere tek tavsiyeleri var, o da saygıyı asla kaybetmemeleri.

Advertisement

3. TOLGAHAN SAYIŞMAN – ALMEDA ABAZİ – 6 YIL

TOLGAHAN SAYIŞMAN – ALMEDA ABAZİ – 6 YIL

Yakışıklı model ve oyuncu Tolgahan Sayışman tabii ki güzeller güzeli bir modelle evlendi. Arnavut güzeli Almeda Abazi’yle arkadaş ortamında tanışmışlar ama öyle görür görmez aşk olmamış. Almeda ciddi bir ilişki istediği için Tolgahan Sayışman’ın niyetinden emin olana kadar uzun süre peşinden koşturmuş. 3 sene flört ettikten sonra 2017’de aileleri tanıştırıp nişan bile yapmadan hemen evlenen çiftin Mayıs 2019’da oğulları Efehan dünyaya geldi. Efehan’ın 5 aylıkken bir kist aldırmak için geçirdiği ameliyat çiftimizi çok endişelendirmişti, neyse ki tosuncuk şimdi çok sağlıklı ve anne babasını gülücükleriyle eğlendiriyor. Birlikteliklerinde acısıyla tatlısıyla 6 yılı bitiren çiftimizin efsane olacakları tescillenmeye başladı gibi.

4. PELİN AKİL – ANIL ALTAN – 13 YIL

PELİN AKİL – ANIL ALTAN – 13 YIL

Ay ama en tatlı anne baba değiller mi sizce de? Yani tamam tanışma, aşık olma, evlenme kısımlarını pas geçip direkt ebeveyn kartını kullanıyoruz evet. Ama gerçekten de Pelin Akil ve Anıl Altan

Advertisement

deyince herkesin gözünün önüne ikizlerinin önünde zıp zıp zıplayarak yaptıkları neşeli dans gelmiyorsa biz de bir şey bilmiyoruz. Gerçi evde çekip sosyal medyadan yayınladıkları o video o kadar ses getirdi ki ünlü bir krem markası o anı imajına eklemek için hem çiftimizi hem ikiz bebeklerini hem de dansı tekrar çekti ve görmeyenlerin de görmesini sağladı. Bizce anne baba olduktan sonra en tatlı çift olma konusunda yeni bir seviye belirleyen Pelin Akil ve Anıl Altan çağımızın efsane çiftidir, nokta.

5. SEDA BAKAN – ALİ EREL – 6 YIL

SEDA BAKAN – ALİ EREL – 6 YIL

Seda Bakan kıvır kıvır saçları ve kocaman gözleriyle hayatımıza girdiğinden beri severek izlediğimiz bir oyuncu. 2014 yılında Ali Erel’le evlendiklerinde herkes kim bu Ali Erel diye sormuştu. Zira Seda Bakan’ı tanımayan yoktu. Böyle ünlü bir güzeli bize göre sadece başka bir ünlü tavlayabilirdi. Ali Erel ise ne ünlü bir sanatçıydı ne de magazinsel biriydi. Sadece müzisyen olduğunu bildiğimiz Ali Erel’in gösterişten uzak bir hayat tarzı benimsediğini ve bu açıdan da Seda Bakan’la çok iyi anlaştıklarını görebiliyoruz. Ağustos 2019’da doğan kızları için şatafatlı kutlamalar yapmak yerine aile içinde geleneksel törenler yapmayı tercih ederek çok takdir kazandılar.

6. ÇİÇEK DİLLİGİL – BORA ÖZTOPRAK – 23 YIL

ÇİÇEK DİLLİGİL – BORA ÖZTOPRAK – 23 YIL

Advertisement

Popçuyla oyuncu evlendiğinde sene 1997’ydi. Galatasaray Adası’nda 250 kişilik bir düğün planlamışlardı, ama tekneyi sandalı bulan her ünlü kendini o düğüne attı ve sonunda 600 kişilik bir düğüne dönüştü. Ülkenin ana haber bülteninde bile yer alan bu düğün tarihe geçmişti artık. Derken 1998 yılında oğulları Ardahan dünyaya geldi, yine yer yerinden oynadı. Ama sonra tatlış bir hayat sürmeye başladıkları için magazin basını onları terk etti. Onlar da müzik yapmaya, tiyatro oyunlarına devam ettiler. Arada Çiçek Dilligil mide ameliyatıyla 30 kilo verdi ve tam bir fıstığa dönüşerek gündeme geldi. Magazin onlar için önemli değil tabii ama sanatlarının duyulması için gündemde olmaları gerektiğini de farkındalar. Sadece sansasyonel olayları nasıl çıkaracaklarını bilemiyorlar.

7. NURGÜL YEŞİLÇAY – CEM ÖZER – 6 YIL

NURGÜL YEŞİLÇAY – CEM ÖZER – 6 YIL

Eski efsane çiftlerden olan Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer 2004 yılında evlendiğinde ikisi de Türkiye’nin en ünlü isimleriydi. Cem Özer’in talk şovları ortalığı yıkıp geçiriyordu, Nurgül Yeşilçay’ın “çimen gözleri” gündemden düşmüyordu. Bu çılgın ikilinin büyük bir aşkla evlenmesiyse coşkuyla kutlanmıştı. Gerçi aralarında 17 yaş fark vardı ama nedense yan yana geldiklerinde çok göze batmıyordu. Oğulları Osman Nejat 2005 yılında doğduğunda yine mutlulukla karşılandı bu haber. Ama işte aradan 6 yıl geçtikten sonra büyü bozuldu ve 2010 yılında boşandılar. O günden beri de birbirleri hakkında hiçbir kötü yorum yapmayarak topluma “nasıl medeni olunur” dersi vermişlerdir.

8. HATİCE ŞENDİL – BURAK SAĞYAŞAR – 10 YIL

HATİCE ŞENDİL – BURAK SAĞYAŞAR – 10 YIL

Advertisement

Ekranların en duru güzellerinden Hatice Şendil bir dönem dizilerin aranan yüzüydü. Hele “Dila Hanım” dizisiyle zirvedeydi. Ama işte aşk araya girdi ve Hatice Şendil’i hayranlarından uzaklaştırdı. Yaklaşık 5 yıllık bir flört döneminden sonra hayatlarını birbirleriyle geçirmek istediklerine tam emin olan Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar çifti 2015 yılında evlendiler. 2017 yılında oğulları Can doğduktan sonra Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar başladılar dünyayı gezmeye. Setlerden uzaklaşmasına bizler çok üzülsek de Hatice Şendil tüm vaktini ailesine ayırabildiği için kendini çok şanslı hissediyor ve başka türlüsünü düşünemediğini ifade ediyor. En beğenilen çift anketlerinde yıllardır ilk 10’a giren çift gerçekten de birlikte çok güzel görünüyor.

9. İLKER KALELİ – BURÇİN TERZİOĞLU – 3.5 YIL

İLKER KALELİ – BURÇİN TERZİOĞLU – 3.5 YIL

Poyraz Karayel dizisi hayatlarımızda fırtına gibi eserken, bizler de İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu’nun top fanları olmuşken, bu ikili bir de gerçek hayatta aşk yaşamaya başlayınca anında en sevilen çift oldular. Tam 3,5 yıl sürdürdükleri ilişkileri boyunca onları bayılarak izledi herkes. Ama işte 2018’de ayrıldıklarını açıkladılar. Sonra 2019 Mayıs ayında Burçin Terzioğlu tek başına bir fotoğraf paylaştı “Aşk ile Bak” yazdı altına. Buna karşılık olarak İlker Kaleli aynı manzarayı buldu, Burçin Terzioğlu’nun baktığı yönde tam karşısında durur gibi poz verdi ve paylaştı. Hayranlar çıldırdı bu mesajlı paylaşıma tabii. Barışın da barışın diye baskılar başladı. Ama Burçin Terzioğlu hala yeni sevgilisiyle birlikte. Yine de umudumuzu kesmedik, gelecek ne gösterir göreceğiz.

Advertisement

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?