Aşk İle İlgili Rüyaların Tabirleri ve Anlamları Nelerdir? Rüyada Aşık Olmak

0

Rüyada aşk, aşık olmak, sevgili görmek ne anlama gelir? Aşk hayatı ile ilgili rüyalar, anlamları, açıklamaları.

Aşk İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

Aşk İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

Aşk, tutkular, ve sevgi… Hayatımızın vazgeçilmez, eşsiz zevk ve acılarının kaynakları… Rüyalarımızın dili, belki de en çok bu alanda görev üstleniyor. Duygularımızın gizli dünyası rüyaların kendine özgü dilinde ifade buluyor.

Aldatmak:

Rüyada herhangi bir konuda aldatıldığını gören kimse, bir işi hakkıyla sona erdirecek demektir. Eğer birini aldatıyorsa, bazı sıkıntı veren sözler yüzünden üzülecektir. Yani gerçek hayada rüya da kinin doğrudan bir ilişkisi yoktur.

Aşk:

İnsanın içine düştüğü en güzel duygu seli aşk rüyada bambaşka anlamlar kazanıyor. Aşık olduğunuzu gördüyseniz, bu çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, sıkıntıdan uzak olduğunuzun işaretidir.

Başkasının eşini görmek:

Bir kişinin rüyasında yabancı birinin eşini görmesi, kısa bir süre sonra sevdiği biriyle karşılaşarak bu kişi sayesinde hayırlı bir mal edineceğini veya yeni bir eşyaya kavuşacağını gösterir. Eş güler yüzlü ise edinilecek mallar yuvaya mutluluk getirecektir.

Boşanma:

Rüyanızda boşandığınızı görmeniz, evliliğinizde birtakım sorunlar anlamına gelir. Eğer bekarsanız sevgilinizden ayrılacaksınız demektir. Üzüntülü bir gelecek sizi bekliyor çünkü ayrılıkların habercisidir.

Cinsel ilişki:

Rüyada eşinizle veya sevgilinizle cinsel ilişkide bulunduğunuzu gördüyseniz, bu, hayallerinizi gerçekleştireceğinizin işaretidir. Eğer tanımadığınız bir yabancıyla ilişkiye girdiyseniz, zarara uğrayacağınız ve itibarınızın zedeleneceği anlamına gelir.

Evlilik:

Rüyasında severek evlendiğini gören bekar kimse bir süre sonra bir yuva kurar. Başkasının evlendiğini gören, mutlu bir haber alarak sevinir. Zorla evlenen kimse ikili ilişkilerinde sıkıntı yaşayacaktır.

Evlilik cüzdanı:

Rüyasında evlilik cüzdanı gören bekar kimsenin, çok kısa süre içinde evleneceğinin işaretidir. Evli kimsenin evlilik cüzdanı görmesi evinde mutluluğun ve muhabbetin artacağına işarettir.

Flört:

Yeni bir işin başlangıcına işaret eder. Flört ettiğiniz kimse sevdiğinizse, işin sonu hayırlı olacaktır. Evlenip mutlu bir yuva kuracaksınız.

Jartiyer:

Gündelik hayatta erotik anlamlar yüklenen jartiyeri rüyasında takan kişi sıkılır. Eğer evli ise eşiyle arasında problem yaşayabilir. Jartiyer takan kişi erkekse, iş ile ilgili bir problem yaşayacak, iş yerinden biriyle şiddetli kavga edecek olarak yorumlanabilir.

Kıskançlık:

Birini kıskandığını ya da biri tarafından kıskanıldığını gören kimse duyacağı söz sayesinde neşelenir. Rüyadaki kıskançlık başarı ve aşk getirebilir.

Kucaklamak:

Rüyada eşinizi, kederle veya ilgisizce kucaklamak, ailenizde ayrılıklar ve suçlamaların olacağını işaret eder; ayrıca hastalık tehlikesinin de işaretidir. Akrabaları kucaklamak onların hastalığına veya mutsuzluğuna delalettir. Sevgililerin kucaklaşmasıysa sadakatsizlikten kaynaklanan kavgaları haber verir.

Öpmek:

Rüyada annenizi öptüğünüzü görmek ailede mutlu birleşmelerin olacağının ve iyi işler yapılacağının işaretidir. Bir kardeşi öpmek, eş dostunuzdan hoşnutluğu ifade eder. Sevgiliyi karanlıkta öpmek, tehlikeli ve ahlak dışı ilişkileri, aydınlıkta öpmekse kadınlara dair iyi duyguları ifade eder.

Sevgi:

Herhangi bir şeyi sevdiğinizi görmek, çevrenizden hoşnut olduğunuza işarettir. Rüyada başkalarının sevgisinin sizi sevinçle doldurduğunu görürseniz, işlerinizdeki başarılar sizi tatmin edecek ve hayatın sıkıntılarından kurtulacaksınız. Rüyadaki sevgiyle gerçek hayattaki eşzamanlı temalardır.

Yatak:

Temiz ve beyaz bir yatak, tasaların bitmesi anlamına gelir. Bir kadının rüyasında yatak yaptığını görmesi, yeni bir sevgiliye ve güzel bir mesleğe işarettir. Garip bir odada yatakta olduğunuzu görmek, beklenmedik arkadaşların sizi ziyaret edeceği; açık havada yatakta olduğunuzu görmekse, talihinizin açılacağı anlamına gelir.


Leave A Reply