Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir? Karga Uçması Öldürmek Nedir?

0
Advertisement

Rüyada Karga Görmek ne anlama gelir? Rüyada karganın uçması, karga öldürmek, karga yakalamak ne demektir? Karga rüyalarının yorumları, anlamları.

Rüyada Karga Görmek

Rüyalardaki kargalar genellikle korkuları, olumsuz duyguları, hastalıkları, sağlık sorunlarını, stres, ve kaygıyı sembolize eder. Genellikle, büyük bir keder veya üzüntünün nedeni olabilecek, yakında karşılaşabileceğiniz zorlukların bir duyurusudur.

rüyada karga

Kaynak: pixabay.com

Rüyalardaki kargalar, hayatınızda yakında meydana gelen bazı önemli değişiklikleri veya zaten yaşamış olduğunuz değişiklikleri işaret eder. Kargalar iyi bir işaret de olabilir ve genellikle yeni bir şey öğrenme arzunuzu gösterir. Ayrıca zekanızın ve gelişmiş sezginin bir göstergesi olabilir.

Rüyanızdaki bu kuşlar, önemli kararlar verirken ve yapmanız gereken bazı eylemlere karar verirken iç rehberliğinize ve sezginize güvenmek için bir cesaret olabilir.

Rüyada birden fazla karga gördüyseniz, bu rüya birisiyle ilişkinizi sembolik olarak temsil edebilir. Bu ilişki büyük olasılıkla sadece fiziksel çekiciliğe dayanmaktadır ve duygulardan yoksundur.

Tek bir karga görürseniz, bu rüya dar görüşlülüğünüzü sembolize edebilir ve önemli bir şey hakkında birisine katılmama olabilir. Hemen yanınızda duran bir karga gördüyseniz, kararsızlığınızın ve kendi başına karar verememenizin işaretidir. Yanında bir grupta birkaç karga görürseniz, bu rüya naifliğinizi ve başkalarından kolayca etkilenmeyi sembolize edebilir. Belki de entelektüel yeteneklerinize yeterince güvenmiyorsunuz ve genellikle entelektüel olan ihtiyaçlarınızı görmezden geliyorsunuz.

Advertisement
karga

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Uçan Karga Görmek

Uçan bir karga sürüsünü görmek iyi bir işaret değildir, genellikle yakın birinin ölümünü ve bu kişinin cenazesine gitmeyi gösterir. Ancak her zaman uçan karga rüyaları kötü yorumlanmaz. Bazı durumlarda yorumları iyi de olabilir. Hayatınızda yakında meydana gelen büyük değişikliklerin veya yeni bir yaşam yerine taşınmanın bir işareti olabilir. Karga yukarı doğru uçuyor, sürekli yükseliyorsa, sorunların çözümü olarak görülür. Aşağıya doğru uçan karga ise talihsizlik işaretidir.

Rüyada Karganın Kovalaması

Rüyanızda bir karga sizi kovalarsa, bu rüya bazı eylemlerinizle suça karışmaya işaret edebilir. Böyle davranışlar yakın zamanda başınızı polis ve adaletle derde sokabilir, dikkatli olun. Suçtan uzak kalın. Eğer kargayı siz kovalarsanız bu da iyi bir işaret değildir. Yanlış yaptığınız bir şeyin, suç yada hatanın habercisidir.

Birinin evinin etrafında uçan kargalar görmek

Eğer birisinin evinin etrafında uçan kargalar gördüyseniz, bu rüya genellikle kötü bir alamettir. O ev yada ailede talihsizlik olduğunu gösterir. Ağır hastalık yada kötü haber işareti olabilir. Çığlık atan yada ağlıyormuş gibi sesler çıkarak karga görmek de aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Karga Yakalamak

Rüyanızda bir kargayı yakaladığını gördüyseniz, bu rüya genellikle iyi bir işarettir. Sezgilerinize güvenerek problemlerden ve tehlikelerden kaçınabileceğinizi gösterir. Kargayı yakalamaya çalışmak da aynı şekilde iyi anlamdadır. İhtiyaçlarınızı ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılama yeteneğinizi gösterir.

Rüyada Karga Yemek

Karga yemek mali durumunuzun iyileşmesini ve yakında gelirinizin büyümesini gösterebilir. Ayrıca, genellikle sıkı çalışma ve geçmiş çabalarınızla zenginlik ve bolluk kazanmayı gösterir ve bazen iyi şanslar ile kazanılan bir zenginlik işareti de olabilir.

karga

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Karga Yuvası Görmek

Bir ağaçta çok sayıda karga yuvası gördüyseniz, yardımınızı hak etmeyen birine yardım ettiğiniz anlamına gelir. Bazı durumlarda, size kötü davranan ve cömertliğinizi ve nezaketinizi geçmişte kötüye kullanan birine yardım etmeye zorlanıyor da olabilirsiniz. Eğer karganın yuvasını bozarsanız yakın zamanda başladığınız bir projeden vazgeçmeniz yolunda bir uyarıdır. Çünkü bu projenin başarı şansı oldukça düşük.

Advertisement

Rüyada kargaları korkutursanız, birisinin sizden bir şey çalmaya çalıştığını ve bu gerçeği keşfettiğinizi gösterebilir. Rüya sizi çevrenizdeki insanlara karşı uyarır ve onların nedenlerine ve eylemlerine dikkat etmenizi hatırlatır, böylece onların size bir şekilde zarar vermesini önleyebilirsiniz.

Rüyada Karga Öldürmek

Rüyanızda bir karga öldürdüyseniz, bu rüya iyi bir işarettir ve rakipleriniz veya düşmanlarınızla başa çıkmada başarıyı gösterir. Aynı zamanda birisinin rakiplerle başarılı bir şekilde uğraştığını gözlemleyebilirsiniz. Yaralı bir karga görürseniz, aile üyeleriyle veya romantik ilişkinizdeki sorunları sembolize eder. Evliyseniz eşinizle anlaşmazlıkların bir işaretidir.


Leave A Reply