14 Şubat Sevgililer Günü İçin Romantik Mesajlar: Duygulu ve Etkileyici Sözlerle Aşkınızı İfade Edin!

0

Aşk dolu bir 14 Şubat için işte size duygulu ve romantik sevgililer günü mesajları! Sevgilinizle aranızdaki mesafeyi aşmanın ve aşkınızı ifade etmenin en güzel yollarını keşfedin. Sevgililer Gününüz kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajı – 1 : Aşkım sevgilim aramızdaki engelleri aşabilmek için eğer ki bir kuş olabilseydim hemen yanına varır ve seni doyasıya koklar ve öperdim. Benim en güzel sevgililer günü hediyem bu olurdu. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sevgililer Günü Mesajı – 2 : Sevgilim sana uzak olduğum için seni unuttun mu zannettin? Sana bu yaban ellerden bir kelebek gönderdim o kelebek ki dağları tepeleri aştı seni buldu ve yanağına güzel bir buse kondurdu. Umarım hissetmişsindir. Seni seviyorum. Sevgililer günü kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajı – 3 : Her sabah odama giren güneşi hissettiğim anda kalbimin en derin yerlerinde gözlerine tekrar bakıp aşkımı yaşayabilme isteği ile dolup taşıyorum. Eğer sen olmasaydın sevgilim yaşamanın çok da bir anlamı olmayacaktı benim için. iyi ki varsın. Seni seviyorum. Sevgililer Günü kutlu olsun.

Sevgililer Günü Mesajı – 4 : Bir okyanus neye bedeldir biliyor musun sevgilim. Sadece küçük bir yudum sevgiye… Sana bu kadar uzak olduğum bu diyarlarda senin sevginin bir yudumuna dahi hasret yaşıyorum buralarda ve sena kavuşacağım günü bekliyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!!!

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Romantik Mesajlar

Aşk Dolu Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajı – 5 : Çöllerdeki serap denizlerdeki yakamoz gibisin aşkım. Hayatımın her anında en güzel anıları bana yaşatıyorsun. Seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun…

Sevgililer Günü Mesajı – 6 : Sevgilim sana olan sevgimin niceliğini tarif edebilseydim eğer denizdeki kumlar bir avuç kum, gökteki yıldızlar birkaç küçük mum, dünyadaki insanlar çöldeki ağaç sayısı, ormandaki ağaçlar ise küçük bir bahçe gibi kalırdı. Seni çok seviyorum.

Sevgililer Günü Mesajı – 7 : Güller sana beni anlatır sevgilim. Sana olan sevgimi, yalnızlığı ve daha da önemlisi çaresizliğimi. Şimdi ellerindeki güllere bak ve benim sana olan sonsuz aşkımı gör. Seni her şeyden çok seven sevgilin. Sevgililer Günümü Kutlu Olsun.

Sevgililer Günü Mesajı – 8 : Aşkım her zaman diledğim sana her baktığında beni görebilmen için yıldızlar kadar uzak, her ağladığında gözyaşlarını silmek için bir yağmur bulutu kadar uzak ve sana senden daha yakın olmak isterdim o kalbinin sesini duyabilmek için ve seni her geçen gün daha çok sevebilmek için. Sevgililer günün kutlu olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Romantik Mesajlar

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

 • Sevgililer Günü Mesajı – 9 : Yeşil giyer baharın olurum, maviler giyer gökyüzün olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer de senin olurum… Sevgililer günümüz kutlu olsun…
 • Sevgililer Günü Mesajı – 10 : Sadece seni çok sevdiğimi bil… Sevgililer günümüz kutlu olsun…
 • Sevgililer Günü Mesajı – 11 : Bana en güzel hediye bugün kuş olup dağları engelleri aşıp yanına gelmek ve sadece senin o güzel yüzünü görmek olurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Sevgililer Günü Mesajı – 12 : En güzel ve en büyük aşklar imkansızdır nedir ya aşkım. İşte bu sebeple ben sana aşığım… Seni çok seven imkansız aşkın. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun…
 • Sevgililer Günü Mesajı – 13 : Mecnun oldum ne fayda Leyla bana yüz vermezken, seni hep seveceğim sevgilim… Sevgililer günün kutlu olsun.

Farklı Sevgililer Günü Mesajları

 • Sevgililer Günü Mesajı – 14 : Yaşarken farkında olmadan beklediğim umudum muşsun sen… Seni ilk gördüğüm andan itibaren artık umutlarıma hayallerime kavuştuğumu anladım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım…
 • Sevgililer Günü Mesajı – 15 : İnternette her şeyi bulduğum nkfu.com gibisin aşkım. Ne istediysem ne arasam hep sende buluyorum… Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Sevgililer Günü Mesajı – 16 : Eğer ki yaşamım sana olan sevgim ile ölçülebilseydi aşkım sonsuza kadar yaşardım ve hiç yaşlanmazdım. Seni daha değişik sevmek sana ihanet olurdu. Sevgililer günü kutlu olsun.
 • Sevgililer Günü Mesajı – 17 : Sevgililer günü mesajları yazmaya başlasaydım eğer. Sen hayatımda iken dünyanın en verimli en iyi yazarı. Sen hayatımda yok iken tek bir kelime yazamayan beceriksiz bir yazar olurdum. Sevgililer günümüz kutlu ve ebedi olsun aşkım.
 • Sevgililer Günü Mesajı – 18 : Şapşallık yıllarca sen yanımdayken aşkı aramak olarak benim hayatımda tanımlanabilir. Dünyanın en şapşal sevgilisi sevgililer gününü kutlar…
 • Sevgililer Günü Mesajı – 19 : Arzularım, tutkularım ve duygularım hep tek bir yönü işaret ediyor. Kalbim bir mıknatıs olsaydı eğer ibrem hep seni gösterirdi. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Leave A Reply