23 Nisan İle İlgili Sloganlar, Kutlama Mesajları Güzel Sözler (Resimli)

0
Advertisement

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili 23 Nisan’ın anlam ve önemini anlatan sloganlar, güzel sözler / kutlama mesajları.

23 Nisan Sloganları

23 Nisan Facebook Mesajları (Resimli)

***Hediyelerin en güzeli
23 Nisan bize
Atam emanet etti
Bu yurdu hepimize

23 Nisan Sloganları

 • 23 Nisan kutlu
  Bugün herkes mutlu olsun
 • 23 Nisan’ın anlamı
  Çocukların bayramı
 • Bugün 23 Nisan
  Neşe doluyor insan

23 Nisan Sözleri

 • Çocuklara bayram hediye eden Atam,
  Yolundan yürüyecek her zaman bu vatan
 • Ulusal egemenlik, bu ne güzel şenlik
 • Meclisin kuruluşu 23 Nisan’dadır.
  Ülkemin geleceği Türk çocuklarındadır.

23 Nisan mesajları

Advertisement

23 Nisan Sözleri

  • Bugünün küçükleri yarının büyükleri olurken yaydıkları ışık bağnazlığın ve gericiliğin zayıf ışığını bastıracaktır. 23 Nisan kutlu olsun.
  • Ulusal Egemenliğin en önemli unsuru olan geleceğin teminatı çocuklarımız tam bağımsız Türkiye idealimizin güvencesidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Çocuk Bayramı Sözleri

 • Özgür yaşamın da, adaletli bir toplumun da, eşit bir şekilde bireylerin yaşadığı bir toplumun da dayanağı mutlaktır ki Ulusal Egemenliktir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının coşku ile kutlandığı yarınlar dilerim.
 • Türk milleti ilelebet yaşayacaktır. Türk milletinin geleceğinin teminatı olan çocuklar bu toplumun en değerli kesimidir ve bu çocukların üstün birer birey olabilmeleri için ulusal egemenliğin ışığında yaşayıp, eğitilip büyümeleri gerekmektedir. Aksi takdirde karanlık çağı günümüzde yaşayan toplumlara dönmemizi isteyen şer odaklarının tuzaklarına düşmeleri işten bile değildir. Bu sebeple 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı belki de en önemli ulusal bayramımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yüce Türk milletine kutlu olsun.

23 Nisan Resimli Facebook Mesajları

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli gün Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir.

23 Nisan Sözleri

*** Bir ulusun namusu o ulusun bağımsızlığıdır. Ulusal Egemenlik olmadan tam bağımsızlıktan bahsetmek mümkün değildir. Ulusal Egemenliği bizlere hediye eden Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını minnetle anarken Ulusal Egemenlik kavramına olan bağlılığımızı ve Atatürk devrimlerinin inatçı birer takipçisi ve uygulayıcısı olacağımızı tüm dünyaya haykırdığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

23 Nisan Çocuk Bayramı Sözleri

Advertisement

*** 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öylesine coşku ile kutlanmalı öyle parlak bir şekilde yaşanmalıdır ki o parlaklık bağnazlığın ve tutsaklığın esiri olmuş örümcek kafaları yakıp yok etmelidir. Yaşasın 23 Nisan.

23 Nisan Çocuk Bayramı Sözleri

*** Ulusal Egemenlik ışığı karşısında eriyecek olan taht, saltanat ve cumhuriyet düşmanlarının erimesi mutlaka ki tarihin bir gerekliliğidir. Çocuklarımızın her zaman baş tacı edildiği bir ülke değil bir dünya yaratma azmimizin hiç bir zaman yok olmaması dileklerimiz ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yüce Türk milletine kutlu olsun.

23 Nisan Çocuk Bayramı Sözleri

*** Tüm dünya çocuklarını bir çatı altında toplamayı başaran ve ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında yürüyecek fertlerin var olduğunu her zaman haykıracak olan 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı önce çocukların daha sonra da bilimin ve insanlığın üstünlüğüne inanan güzel insanlar için kutlu ve mutlu olsun.

23 Nisan Facebook Mesajları (Resimli)


Leave A Reply