Rüyada İçki Görmek, İçki İçmek Sarhoş Olmak Ne Anlama Gelir? Yorumları

0

Rüyada İçki görmek ne anlama gelir? Rüyada içki içmek, sarhoş olmak, içkinin dökülmesi ne demektir? İçki ile ilgili rüyaların yorumları.

rüyada içki görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada İçki Görmek

Rüyada görülen içki de tıpkı iblis gibi kötülüğün simgesi olarak kabul edilir. Kötü ahlaksız, kendini bilmez kişi olarak yorumlanır. İçki görmek veya içmek ile ilgili rüyalar çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde yaşanacak tatsızlıklara bir işaret bazen de uyarı niteliğindedir. Ayrıca içki samimi dostun arasını bozan üçüncü bir kişi olarak da tanımlanır.

Advertisement

Rüyada İçki Dökmek

Rüyada birinin üzerine içki dökmek gerçeğin ortaya çıkacağına işarettir. Ne söylediğinize ve kime söylediğinize dikkat etmelisiniz. Kötü bir niyetiniz olmayabilir ama sözleriniz düşüncelerinizden daha hızlı, bu da sizde sonuçlar bırakacaktır. Birinin sırrını ifşa etmeyeceğinize söz verdiğinizde, o size güvendikten sonra o sözü bozmamalısınız. Daha sonra özür dilemeniz ve yaptığınız hatalar için gerekçeler aramanız gerekebilir. İnsanlar size eskisi kadar güvenmeyecek, bu da neyi yanlış yaptığınızı sorgulamanıza neden olacak.

Kırmızı Şarap

Kaynak: pixabay.com

Rüyada İçki İçmek

Rüyada çok fazla içki içmek ve sarhoş olmak, bir sorununuz olduğu anlamına gelir. Zor bir finansal veya duygusal durumda olmanız mümkün, bu nedenle teselliyi aradığınız yer yanlış olacak. İlk başta ne yaptığınızın farkında olmayacaksınız ve inkar edeceksiniz. Durumunuz yüzünden en çok aileniz acı çekecek. Ancak işle iyice sarpa sarınca yardım isteyeceksiniz. O yüzden o noktaya kadar beklememekte fayda var.

Rüyada çok fazla alkol almak aynı zamanda bilinçaltınızın size gelecekte çok pahalıya mal olabilecek yanlış bir şey yaptığınızı söylediği anlamına da gelebilir. Yakın zamanda verdiğiniz bir kararın yanlış olduğunu veya sözlerinizin ve eylemlerinizin birilerini rahatsız ettiğini hissetmiş olmanız mümkün. Kendinize sevdiklerinizle olan ilişkiniz bozulup bozulmadığını ve suçlanacak kişi olup olmadığınızı sorun.

Ancak rüyasında sarhoş olmadan kutlamaya yaparak bir kadeh içki içmek, kötü değildir. Bu rüya, rüya sahibinin hayatından sıkıldığına değişiklik arayışı içinde olduğuna delalettir.

Advertisement
bira

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Alkolik Olduğunu Görmek

Rüyada alkol bağımlısı olduğunuzu görmek, olması gerekenden daha fazla içmeyi seven, sevdiğiniz biri için endişelendiğiniz anlamına gelir. Bunun yanı sıra, bir şeylerin kontrolden çıktığını hissetmiş de olabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda içgörü sahibi olmaya alışkınsınız, ancak aile üyelerinizden biri özel hayatınıza çok fazla karıştığınıza karar verecek. Kendilerini sizden uzaklaştırmaya ve tavsiyelerinizi dinlemeyi bırakmaya karar verecekler. Bu sizi incitecek veya gücendirecek, ancak yakında herkesin kendi yolunu seçtiğini anlayacaksınız, bu nedenle fikirlerinizi ve çözümlerinizi başkalarına dayatmayı bırakacaksınız.

Rüyada İçki Satın Almak

Rüyada içki satın almak, size zarar verecek dostlar edineceğinize işarettir. O sebepten yeni edindiğiniz dostluklar ve arkadaşlıklar konusunda daha temkinli yaklaşmanızda fayda var. Rüyada içki şişesinin kırılması, arkadaşlarınızdan bazılarıyla ayrılık yaşayacağınıza işarettir.


Leave A Reply