Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir? Yılan Sokması Saldırması Nedir?

0
Advertisement

Rüyada yılan görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada yılan görmek ne anlama gelir, yılanı rüyada görmüş olduğunu şekle göre rüya yorumları

Rüyada yılan görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan ile ilgili birbirinden oldukça farklı yorumlar bulunmaktadır. Ancak genel olarak yılanın bir düşman olduğu konusunda hemen hemen bir konsensüs var gibidir.

Rüyada görülen yılan kendini sizden gizleyen ya da gizlemekten yakın zamanda vazgeçecek birisine delalet eder.

Ancak bazı durumlarda da yılan hayırlı bir haber olarak da yorumlanabilmektedir. Kişinin maddi problemlerinden kurtulup aile yaşantınızda bir çok yeniliğin de sizi beklediği anlamına da gelebilir. Bekarsanız evliliğe çocuksuz bir çift iseniz bir bebeğe işaret ediyor da olabilir.

yılan

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek çok iyi bir şeydir. Genelde düşmana yorumlanan yılanı öldürmeniz düşmanlarınızı yeneceğiniz anlamına gelir.

Rüyada görmüş olduğunuz yılandan hiç korkmadan ona yaklaşıp yılanı yakalayıp sıkıp öldürürseniz eğer hem iş hem de aşk yaşamınızda sizi epey bir mutlu ve huzurlu günler bekliyor demektir.

Advertisement

Bekar olan kişiler için rüyada yılan öldürmek evliliğe işaret ediyor olabilme imkanı da bulunmaktadır.

Eğer ki rüyanızda öldürdüğünüz yılanı öldürdükten sonra da elinize alıp parça parça ediyorsanız eğer düşmanınızın mallarına da el koyacağınız ya da bir kısmını elde edeceğiniz anlamına da gelmektedir.

yılan

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada görmüş olduğunuz yılan eğer sizi evde soktuysa lütfen evinize giren kişilere dikkat edin. Evinize kabul ettiğiniz evinize girip çıkan birilerinden düşmanlık görüyor olabilirsiniz.

Bunun haricinde rüyanızda yılanın sizi sokması genel olarak düşmanınızın size zarar verecek olmasına delalet eder.

Rüyada yılan eti yemek

Rüyada yılan yemek hayra yorulur. Eğer ki rüyada yediğiniz yılan eti çiğ ise düşmanınızı yenmek ve onun mallarını elde edeceğiniz anlamına gelir. Eğer ki rüyanızda yediğiniz yılan eti pişimiş ise bu da hakkınız olan bir malı ya da işi düşmanınızdan geri alacağınıza tabir edilir.

Renklerine Göre Yılan Rüyaları

***Rüyada Siyah Yılan Görmek
***Rüyada Kahverengi Yılan Görmek
***Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Advertisement


Leave A Reply