Rüyada Yıldız Görmek Ne Anlama Gelir? Yıldızlı Gece Yıldız Kayması

0
Advertisement

Rüyada yıldız görmek tabiri, anlamı, yorumu. Rüyada yıldız kayması, yıldızlı gece görmek ne anlama gelir, Yıldız ile ilgili rüya yorumları.

Rüyada yıldız görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Yıldız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yıldız Görmek

Yıldızlı rüyalar güzel rüyalardır. Yıldızlar ulaşılması zor mutlulukları işaret eder. Bazı kimseler için bu mutluluk sevgi, aşk, aile, bazı kimseler için zenginlik kimi kimseler için ise bilim, sanat yada edebiyat alanında büyük başarılar olabilir. Rüyasında yıldız gören kimse bu isteklerine kavuşur. Yalnız yıldız rüyalarının olumlu yorumlanması için yıldızın parlak olması gerekir.

Kaynak: pixabay.com

Rüyada yıldızın sönmesi

Rüyada sönen, parlaklığını yitiren yıldız görmek, başarısızlık, hayal kırıklığı ve verimli olmayan bir döneme girmeye işarettir.

Rüyada yıldız kayması görmek

Bazı rüya tabirleri yıldız kaymasının ünlü ve önemli bir kimsenin ölmesi olarak yorumlasalar da biz yıldız kayması görmeyi bir dileğin gerçekleşmesi olarak yorumluyoruz.

Rüyada yıldızlı bir gece görmek

Rüyada görülen bol yıldızlı bir gece, gökyüzü, başarılar hayat boyu yaşanacak sevinçler olarak yorumlanır. Yıldız miktarı ne kadar çok ve yıldızlar ne kadar parlaksa mutluluklar ve başarılar o kadar çok ve parlak olacaktır. Yıldızsız gökyüzü, rüya sahibinin mutsuzluğuna depresyon belirtilerine delalettir.

Rüyada yıldıza dokunmak

Rüyasında yıldıza dokunan kimse hayatta ulaşmak istediği en büyük ideallerine dahi ulaşır. İlim yolunda ilerler. Bu rüya çok güzeldir. Kimseye anlatılmamasında fayda vardır.

Advertisement

Rüyada yıldıza binmek

Rüyasında yıldıza bindiğini görmek, devlet, memuriyet, kuvvet, hayır, menfaat ve öncülüğe işaret eder. Rüya sahibi güzel mevkilere ulaşır.

samanyolu

Kaynak: pixabay.com

Rüyada düşen yıldızlar görmek

Rüyada düşen yıldızlar hayal kırıklıkları ve umulmadık aksilikler olarak yorumlanır. Rüya sahibi kaderin akışına kapılır ve hayat mücadelesi sürdürmek zorunda kalır. Düşen yıldız gördüyseniz, hayatınızın kontrolünün elinizden çıkmakta olduğunu hissedebilirsiniz. Paniğe kapılmadan aklı selim davranırsanız tekrar kontrolü ele alabilirsiniz.

Rüyada yıldız olmak

Rüyada kendisinin bir yıldıza dönüştüğünü gören kimse çok zengin olur. Yıldız olduğunu gören kimse şöhret olmak isteğinin de bir ifadesi olarak bu rüyayı görmüş olabilir. Ünlü olmak gibi bir hayaliniz yoksa ve bu rüyayı gördüyseniz, isteseniz de istemeseniz de ünlü ve zengin olacaksınız anlamına gelir.


Leave A Reply