Rüyada Ampul Görmek Ne Anlama Gelir? Ampül Kırılması Yakmak Nedir?

0
Advertisement

Rüyada Ampul görmek ne anlama gelir tabiri nedir? Rüyada Ampul yakmak, ampul kırılması, ampul takmak, ampulun yanması ne demektir? Ampul rüya yorumları

rüyada ampul

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Ampul Görmek Ne Demek?

Rüyanızda bir ampul görmek para kazanacağınız, ancak bu paranın çok kısa bir sürede elinizden çıkacağını gösterir. Ampul rüyası aynı zamanda yardımını beklemediğiniz bir kişi sayesinde kaybolan bir eşyanızı bulacağınız anlamına da gelebilir.

Rüyada Ampul Yakmak

Ampul, anlayış ve bilginin rüyadaki sembolüdür. Rüyada bir ampulü yakmak etrafınızdaki gerçekliği anlamak ve onunla etkili ve tam bir anlayışla etkileşimde bulunmak anlamına gelir. Öte yandan, ampulü açmaya çalışırsanız ve ışık yanmazsa veya çok kısık şekilde loş yanarsa, bu bir anlayış eksikliğinin göstergesidir. Bu rüya sembolü ile ilgili herhangi bir kişi ve yer de son derece önemlidir. Mesela, yanmayan veya çok az yanan ampul rüyası, eğer çocukluğunuzun geçtiği evde meydana gelirse, bu ailenizden birilerinin aile ile ilgili bir bilgiyi sizden sakladıkları anlamında gelir. Eğer işyerinde gerçekleşirse, bir patronun veya bir iş arkadaşınızın sizden sakladığı bir bilgidir.

Rüyada Ampul Almak ve Satmak

Rüyanızda bir ampul satın aldığınızı görmek, değerli eşyalarınızdan birini kaybedeceğiniz, ancak aklınıza gelmeyen bir yerde onu kısa sürede bulacağınız anlamına gelir. Eğer rüyanızda ampulü tanıdığınız bir kişiden aldığınızı görürseniz, size ait olan bir miktar para yada değerli bir eşya bulacağınız anlamına gelir.

Rüyada bir ampul sattığınızı görmek, aile büyüklerinizin, başarılarınızdan dolayı sizinle gurur duyacağı anlamına gelir.

kırık ampul

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Ampulün Kırılması

Rüyada ampulün kırıldığını görmek, işinizde yada okul hayatınızda başarılarına hayran olduğunuz, model aldığınız bir kimseye işarettir. Bu kimse ile kısa süre içinde uzun bir sohbet edeceğiniz anlamına gelir.

Advertisement

Bir ampulün rüyanızda patladığını görmek, zihinsel olarak rahatlamak anlamına gelir. Bu rahatlama için bir seyahat yada kısa süreli bir tatile çıkacak olabilirsiniz.

Rüyada ampul takmak, kazandığınız para ile karlı bir tasarruf yapacağınızı belirtir. Bir kişinin rüyasında bir ampul takması ve taktığı ampulü yakması, pahalı bir eşya veya satın alacağınız bir mülk anlamına gelir.

Rüyada bir ampulü değiştirmek, kalabalık bir ortamda olacağınızı ve bu ortamda buluşacağınız bir kişiyle duygusal bir yakınlık hissedeceğinizi göstermektedir.


Leave A Reply