Rüyada Dalgıç Görmek Ne Anlama Gelir? Dalgıç Olmak, Dalmak Nedir?

0

Rüyada Dalgıç görmek ne anlama gelir? Rüyada dalgıç olduğunu görmek, dalmak ne demektir? Dalgıç rüyalarının yorumları, anlamları nedir? Rüya tabirleri.

Rüyada Dalgıç Görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Dalgıç Görmek

Rüyada görülen Dalgıç, cömert ve faydalı bir kişiyi çağrıştırır. Dalgıç görmek aynı zamanda, bol rızık, helâl kazanç, olarak da yorumlanır. Rüyada bir başkasının dalgıç olduğunu görmek, bazen de kişinin yakın bir sırdaşına işaret eder. Dalgıç olan kişin hal ve hareketlerine göre, sırdaşınızın sırrınızı gerçekten de saklayıp saklamadığını tahmin edebilirsiniz. Eğer dalgıç sinirli ve olumsuz bir duygu uyandırıyorsa, bir sırrınızın açığa çıkması, ifşa olması anlamına gelir. Eğer rüyadaki dalgıç dostça hareketlerde bulunuyor, gülüyor ve güven veriyorsa sırrınızın güvende olduğu anlamına gelir.

Dalgıç rüyaları bazı durumlarda ise uzak bir akrabadan gelecek beklenmedik bir miras olarak da yorumlanır. Bazı durumlarda ise daha önce hiç haberiniz olmayan bir aile ferdi, akrabanız ile tanışmaya, ailevi bazı sırların gün yüzüne çıkmasına işaret sayılır.

dalgıç

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Dalgıç Olduğunu Görmek

Dalgıç olduğunuzu gördüyseniz, bu, kendi başınıza vermeniz gereken büyük bir kararın yaklaştığı anlamına gelir. Şimdi zor görünebilir, ancak rüyanın size yapmanızı söylemeye çalıştığı şey, sadece onun peşinden gitmektir. Bir suyun dışında oturduğunuzda ve yüzmek istediğinizde, ancak su çok soğuksa, birisinin size söylediği ilk şey, hemen dalmanızdır. Bunun nedeni, zamanla alışılmasıdır. Eğer vücudunuza alışmasını istiyorsanız, hemen atlamanız gerekecek ve bunu ne kadar erken yaparsanız, o kadar çabuk size ısınır ya da en azından öyle hissettirir. O yüzden yakında alacağınız karardan kaçış yok, bir an evvel vermek en iyisi gibi.

Rüyada Dalmak

Rüyada bir denize, okyanusa hatta bir havuza daldığınızı görmek, yeni bir işe yada yenilik getirecek bir duruma dalmak üzere olduğunuzu gösterir. Bu rüya, gören kimseye muhtemelen yakında harekete geçmesi gerektiğine dair bir uyarıdır. Bu, hafife alınmaması gereken bir şeydir. Bir dalgıç genellikle son atlayışı yapmadan hemen önce suyu görür. Bunun gibi bir rüya, size hayatınızda önemli bir anın uçurumunda olduğunuzu ve mümkün olan en kısa sürede atlamanız gerektiğini söyler.


Leave A Reply