Rüyada İncir Görmek Ne Anlama Gelir? İncir Yemek Siyah Yeşil İncir Anlamı

0
Advertisement

Rüyada incir görmek ne anlama gelir? Rüyada incir yemek, yeşil veya siyah incir görmek ne demektir? İncir rüyalarının anlamları, yorumları

Rüyada İncir Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada İncir Görmek

Rüyada görülen incir, bazı rüyalarda görüldüğü gibi rengine, mevsimine ve duruma göre çeşitli çağrışımlar yapar. Sarı incir hastalık ve maraza işaret sayılır. Siyah incir ise üzüntü ve pişmanlık olarak tanımlanır. Yeşil incir de parayı simgeler. Rüyada görülen incir çalışanlar için iş yerlerindeki, öğrenciler için okullarındaki başarılar anlamına gelir.

Rüyada görülen ham incir ise henüz olgunlaşmamış fırsatlardır. Zaman içinde önünüzde belirecek ve değerlendireceksiniz. Sabırlı olmak bu dönem için ihtiyacınız olacak şey. Çünkü eğer harekete geçmek için doğru zamanı yakalarsanız meyvesi çok güzel olacak.

Rüyada İncir Yemek

İncir yemek genel olarak yeni bir işe başlamak anlamına gelir. Rüyada inciri temizlemeden yemeyi görmek, yaptığınız işin devamlılık göstermeyeceğini gösterebilir. İnciri temizleyip sonra yemek, işinizin süreklilik göstereceği anlamına gelir.

incir

Kaynak: pixabay.com

Rüyada incirden az bir miktarda yediğini görmek ise, zorluk çekmeden, üzülmeden para kazanacağına hükmedilir. Bazen de rüyada incir yediğini görmek,  hayırlı işlere girişerek sevap kazanmak olarak yorumlanır.

Bir kimse rüyada, mevsiminde incir toplayıp yediğini görse, maldan para kazanacağına işaret sayılır. Şayet mevsim harici bu tür bir rüyayı görürse, tersine yorumlanır.

Advertisement

Rüyada incir tatlısı yediğini görmek, ailenden birinin uzun bir yolculuğa çıkacağını gösterir.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek, şirketinizde ve okulunuzda hoşlanmadığınız kişilerle bir araya geleceğiniz ve çalışmak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Rüyada incir kurutmak, iş veya okul hayatınızda sevdiğiniz ve size destek olacak arkadaşlarınız olacağı anlamına gelir.

Rüyada kuru incir yemek, yakın zamanda başlayacağınız mutlu bir ilişkiyi sembolize eder.

incir

Kaynak: pixabay.com

Rüyada İncir Almak – Satmak

Rüyada incir aldığını görmek, yakın arkadaşlıklara yorumlanır. Güzel arkadaşlarınızın olduğuna ve yeni güzel arkadaşlar edineceğinize işarettir. İncir toplamak ise önünüzde çok güzel günlerin sizi beklediği anlamına gelir. Rüyada incir satmayı görmek, yaptığınız iyiliklerin size mutluluk vereceğini gösterir. İncir satan kişi güzel ameller işler ve çevresi için hayırlı bir kimse olur.

Rüyada İncir Reçeli Görmek

Rüyada incir reçeli görmek genellikle hayra ve güzel bir kısmete işarettir. İncir ile ilgili görülen rüyalar eğer incir tatlı ise hayra yorumlanmaktadır. Rüyada incir reçelini kaşıkla yemek hemen ulaşacak güzel bir habere, ekmeğe sürüp yemek ise, dünya nimetlerini tatmaya ve dünyada mutlu olmaya işarettir. Rüyada kırmızı incir reçeli, yakın zamanda başınıza gelecek bir gönül ilişkisi anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi, bekarsa evlenir. Zira böyle bir rüya alimlere göre evlilik, nikah ve nişan gibi olaylara işarettir. Rüyada yeşil bir incir reçeli görmek ve bunu yemek, dünya ve ahiret mutluluğuna delalet eder. Yeşil incir reçeli iç huzuruna, aile yaşantınızda problemsiz geçecek ve bolluk bereket içinde olacak bir seneye işarettir.

Advertisement


Leave A Reply