Rüyada Ekin Görmek Ne Anlama Gelir? Ekin Ekmek, Ekin Biçmek Anlamı

0
Advertisement

Rüyada Ekin görmek ne anlama gelir? Rüyada ekin ekmek, ekin biçtiğini görmek ne demektir? Ekin ile ilgili rüyaların yorumları.

rüyada ekin

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Ekin Görmek

Üzerinde çok çeşitli yorumların yapıldığı nesnelerden biri de ekindir. Rüyada görülen ekin türü, yetiştiği yer, zaman ve diğer özellikler göze alınarak çeşitli çağrışımlar yapar. Bazen doğacak çocuğa işaret sayılır. Bazen ise, kadın olarak yorumlanır. Kimi zaman da çok kârlı bir işe işaret eder. Ekin rüyası evli bir kadın için hamile kalmasını müjdeler. Ekin rüyası genel olarak bolluk, bereket, rızık olarak yorumlanır. Rüyasında ekin gören kimsenin evi bolluk ve bereketle dolar. Üretken bir dönem yaşar. Çocuk sahibi olur, hem maddi hem de manevi bir genişleme, rahatlama yaşar. O sebepten ekin rüyaları hayırlı rüyalar olarak yorumlanabilir.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmek

Bir kimse rüyada ekin biçtiğini görürse, kısa bir zamanda arzulayacağı şeye kavuşur. Ekin biçmek, emeklerin karşılığını almak, yapılan yatırımların meyvelerini toplamak olarak yorumlanır. Ekin biçen öğrenciyse, sınavlarında başarıya ulaşır, çalışıyorsa çalışmaları taktir edilir, terfi alır, yatırımcıysa kazançlı bir döneme girer. Ancak rüyasında zamansız, zamanı gelmediği halde ekin biçtiğini gören kimse için bu yorumların tersi geçerlidir.  Bazı şeylerin olgunlaşabilmesi için zamana ihtiyacı olduğunu unutmadan davranmak, acelecilik yapmamak gerekir. Bu rüya, rüya sahibine bu konuda uyarıdır. Rüyada sapı üzerinde yeşil başak görmek, rüya sahibinin işinde bereketli bir yıl geçireceğine işaret eder.

Bazen de rüyada görülen ekin biçmek güç şeyi kolaylaştırmayı ve çabuk elde edilen bir kazancı çağrıştırır. Bazı durumlarda ise ilişkiler arasında köprü olmak olarak yorumlanır. Biçilmiş ekinlerin arasında yürüdüğünü görmek ise, o kişinin çok hayırlı işler yapacağına işaret sayılır.

Rüyada Ekin Ekmek

Rüyasında ekin eken kişi yatırım yapar. Bu yatırımın maddi olması şart değildir. Yatırımlar, ilişkilere, eğitime veya çocuklara da yapılabilir. Rüya sahibinin durumuna göre gelecek için güzel yatırımlar yaptığı, ilerde güzel günlerin kendisini beklediğinden söz edilebilir.

Bir başkasının tarlasına ekin ekmek, bazı kimselerle aranızın açılacağına, tatsızlık yaşayacağınıza işarettir. Ekinlerin solması, yanması, geçim sıkıntısıdır. Kendi tarlanıza ekin ekmek yatırım yapmaktır.

Advertisement

Leave A Reply