Rüyada Tespih Görmek Ne Anlama Gelir? Tespih Çekmek, Tespihin Kopması

0

Rüyada Tespih görmek , tespih çekmek ne anlama gelir? Rüyada tespihin kopması, renklerine göre tespihler ne demektir? Tespih rüyalarının yorumları.

Rüyada tespih görmek

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Tespih Görmek

Tespih rüyası pişmanlığı gösterir. Yanlış anlaşılmış olma ihtimaliniz var ve şimdi de durumu düzeltmek istiyorsunuz. Ayrıca tespih hakkında rüya görmek, uzun vadede kendinizi organize etme, hayatınızı düzene sokma şeklinize de işaret edebilir. Tespih rüyası gören kimse için bilinçaltı, Tanrı’ya ve manevi dünyaya daha yakın olması gerektiğini söylüyor da olabilir. Tespihle ilişkilendirilen rüyaların anlamı mutlaka dinle ilgili olmayabilir. Tespih rüyasının ayrıntılarına ve mevcut durumunuza bağlı olarak birçok yorumu vardır.

Advertisement

Rüyada Tespih Çekmek

Rüyada güzel renkli, hoş bir tespihi çekmek, yüksek tatmin düzeyine ulaşacağınız anlamına gelir. İş ve özel hayatınız arasında denge kurabileceksiniz. Daha önce başaramadığınız birçok plan için yeterli zamanınız olacak. Rüyada tespih çekerek dua eden kişi aile hayatında çok mutlu olur, evliyse eşiyle güzel paylaşımlarda bulunur. Huzur anlamına gelir.

Birinin tespihle dua ettiğini gördüğünüzde, bu rüya bağlılık konusunda endişelendiğinizi gösterir.

tespih

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Tespih Almak Tespih Vermek

Rüyada birine tespih verdiğinizde, bu rüya cömert olacağınızı gösterir. Başkaları için en iyi olan şeyi yapıyor olabilirsiniz. Biri size tespih verdiğinde ise birisinden göreceğiniz koşulsuz desteği gösterir. Düşünmediğiniz biri sizi arayacak ve fikirleriniz, düşünceleriniz konusunda farkındalık yaratacak. En güzeli de bu fikirler size kazanç olarak geri dönecek.. Sizi anlayan ve benzer düşünceleri olan biriyle her şeyi paylaşabileceğiniz için rahatlayacaksınız.

Rüyasında tespih alan, bulan, gören kişi kendisini üzen şeylerden kurtularak rahat eder.

Advertisement

Rüyada Tespih Kaybetmek

Tespihinizi kaybettiğinizde, bu rüya bir şeye yanlış yoldan başlayacağınızı simgeliyor. Hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz var. Dürüst olmayan insanların elde ettiği kazançlar ve yaşanan haksızlıklar canınızı sıkacak. Ancak bunları görerek mevcut tutumunuzu değiştirirseniz sevdiğiniz bir kimseyi inciterek, hayal kırıklığına uğratma ihtimaliniz var.

tespih

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Tespih Kopması

Rüyada tespih kopmuşsa, bu bir hayal kırıklığı demektir. Bir inanan olabilirsiniz, ancak bir güven krizi yaşıyorsunuz veya dinden uzaklaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda iç huzursuzluğunuz mevcut. Ancak tespihin kopması her zaman dini inanç ile ilgili olmayabilir. Evde yaşanacak tatsızlık, eşlerin tartışması yada ayrılık anlamına da gelebilir. Kopan tespihin boncukları toplamaya çalışmak, yürümeyen bir ilişkiyi yürütmek için nafile çaba harcamaya işarettir.

Renklerine Göre Tespihler

Renklerine göre tespihleri yorumlarsak, kırmızı tespih; sosyal hayatta ve iş hayatında ilerleme kaydetmeye, sarı tespih; kazanılan helal paraya, bereket ve bolluğa, kahverengi tespih; hayırlı bir evlat yetiştirmeye, siyah tespih; eğitim ve iş hayatında yükselmeye, başarıya, beyaz tespih; tempolu ve yorucu günlerin sizi beklediğine, yeşil tespih ise; uzun süredir hayalini kurduğunuz bir dileğin gerçekleşmesine işarettir.


Leave A Reply