Rüyada İskelet Görmek Ne Anlama Gelir? İskelet Tarafından Kovalanmak

0
Advertisement

Rüyada İskelet Görmek ne anlama gelir? Rüyada iskelet tarafından kovalanmak, kafatası görmek, hayvan iskeleti görmek ne demektir, anlamları, yorumları.

Rüyada İskelet Görmek

Kaynak: pexels.com

Rüyada İskelet Görmek

Rüyalarda görülen iskelet, işlevsiz veya tamamlanmamış olmayan bir şeyi temsil eder. Hala projenizin temel planlama aşamalarında olabilirsiniz. İskelet saldırgansa ve size saldırıyorsa, ölüm korkusu anlamına gelebilir.

Rüyada tabutta yatan bir iskelet görmek, projelerinizi ve planlarınızı sonuna kadar götüreceğiniz anlamına gelir. Sonuçlandırmak bunların başarılı olacağı anlamına gelmese de en azından çabalamış ve sonucu görmüş olacaksınız.

Gülümseyen mutlu bir iskeleti görmek, içsel bakış açınızla uyumlu olduğunuzu gösterir. Ölümden korkmuyorsunuz. Ölüm hakkında düşünceleriniz olgunlaşmış, varlığını kabullenmiş gibi duruyorsunuz.

Rüyadaki İskeletin Davranışlarına Göre Yorumlar

Size Saldıran İskelet Görmek

Size saldıran bir iskeleti görmek, içinizde var olan ölüm korkusunun bir yansımasıdır. Bu rüya son zamanlarda bir kayıp yaşadıysanız, bu sebepten dolayı da görülmüş olabilir. Normal bir zaman için ise ölüm korkusuna yorumlanır.

Sizi Kovalayan veya Takip Eden İskelet Görmek

Rüyada sizi kovalayan veya sizi takip eden bir iskelet görmek, geçmişinizin belirli bir kısmının sizi rahatsız ettiğini gösterir. Uzun zamandır ölü ve unuttuğunuz bir geçmiş. Bu yaptığınızdan dolayı pişmanlığını atamadığınız bir eylem olabileceği gibi, geçmişte kaldığını düşündüğünüz bir insan da olabilir.

Advertisement

Bir iskeletin insana dönüştüğünü görmek; Büyük bir dönüşümü sembolize eder ve rüya sahibi için ufukta değişiklikler var.

Rüyada Koşan Bir İskelet Görmek

İskelet koşuyorsa, biriyle olan ilişkinizin çoktan öldüğünü gösterir. Artık o kişiye karşı herhangi bir bağlantı veya duygu hissetmiyorsunuz.

kafatası

Kaynak: pixabay.com

Rüyada İskelet Eli Görmek

İskelet bir el görmek, planlarınızda zayıflıklar olduğunu gösterir. Ana hatları belirlediniz ve ilerleyen önemli stratejileri çözdünüz. Ama buna devam edecek fiziksel güç veya kaslardan yoksunuz. O sebepten planlarını gözden geçirmeli, gerekirse yardım almalısınız.

Rüyada Kafatası Görmek

Bir iskelet kafası yanı kafatası, iskelet yüzü görmek rüyası, birinin sizi boş vaatler vereceğini ve sizi yarı yolda bırakacağını önceden haber veren bir rüyadır. Birisi çok fazla söz verecek ve sizi pek çok sorunla karşı karşıya bırakacak. Güvenirken dikkatli olun.

Rüyada Yatakta İskelet Görmek

Rüyada yatağınızda bir iskelet olduğunu görmek, partnerinize karşı olan isteğinizin kaybolduğu anlamına gelir. Artık size eskisi gibi çekici gelmiyor olabilir. Bu rüya aynı zamanda bir zamanlar özel hayatınızda var olan, yakın olduğunuz birinin kalıcı olumsuz anılarını da temsil edebilir.

Rüyada Evde veya Dolapta İskelet Görmek

Evinizin, dairenizin veya dolabınızın içindeki bir iskeleti görmek, bazı geçmiş sırları sakladığınızı gösterir. Bu sırlar, kendinizi duygusal olarak zayıf hissettiğinizde ortaya çıkmaya ve sizi rahatsız etmeye hazır olarak bekliyorlar.

Advertisement
balık iskeleti

Kaynak: pexels.com

Rüyada Hayvan İskeleti Görmek

Rüyadaki hayvan iskeletleri; temsil ettikleri insanlarla ilgili belirli bir tür kayıp veya başarısız fırsatla ilgilidir. Sahip olduğunuz köpek yada kedi gibi bir evcil hayvanınızın iskeletini görürseniz, bu rüya hayatınızdaki eski anılarınızla ilgilidir.

Rüyada balık iskeleti görmek, yeni anlayışların ve fikirlerin eksikliğini gösterir. Yakın gelecekte sizi hayal kırıklığına uğratacak eski alışkanlıklara ve fikirlere güveniyorsunuz.

Rüyada kartal veya güvercin gibi bir kuş iskeleti görmek; özgürlüğe kavuştuğunuz inancını yansıtır, ancak gerçekte bunu başaramadınız. Sadece özgür olduğunuzu düşünüyor, prangalarınızı görmekten kaçınıyorsunuz.

At iskeleti hakkında rüya görmek, planlarınız ve hayallerinizin yalnızca çıplak ana hatlarına sahip olduğunuzu gösterir. Ancak bu hayalleri ete kemiğe büründürmek için yeterince gücünüz ve motivasyonunuz yok.

Rüyada yılan iskeleti görmek, sizi dolandıracak olan sahtekarlık içeren bazı belgelere, belirli planlara veya şemalara bakacağınızı önceden bildirir.


Leave A Reply