Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir? Saç Kesmek, Dökülmesi, Saçkıran

0
Advertisement

Rüyada Saç görmek ne anlama gelir? Rüyada saç dökülmesi, saçların ağarması, kesilmesi, kirli saç, temiz saç ne demektir, yorumları

Rüyada Saç Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Saç Görmek

Saç ile ilgili rüyalar genel olarak yolu simgeler. Rüyasında saçının güzelleştiğini gören kimse, kendini çok iyi hissettiği bir dönemdedir. Saçların birden gürleşmesi, bolluk demektir. Rüyada saçlarını taramak ya da fırçalamak, hayırlı ve kazançlı bir yola işarettir. Saçlarını kestirmekse, kadınlar için özel hayatta değişiklik, erkekler içinse gene yolculuk anlamına gelir. Fakat bir erkek saçlarını kazıttığını görürse, iş hayatında zor günler geçirir. Kirli saç, genel sıkıntılara delalettir. Ayrıca saçlarını sabunla ya da şampuanla yıkadığını görmek de, yolla ilgili bir sıkıntıdır. Eğer rüyada saçın durulandığı görülürse, sıkıntı kolaylıkla atlatılır.

saç

Kaynak: pixabay.com

Saçların Döküldüğünü Görmek

Saçların döküldüğünü görmek, ani bir üzüntüyü; başta bir yerin açıldığını görmekse, para sıkıntısını anlatır. Rüyada saçlar kaşıntı nedeniyle dökülüyorsa, sürpriz bir paraya delalettir. Saçkıran olduğunu görmek, parayla ilgili olumsuzluklardır. Haram bir para da söz konusu olabilir. Ancak saçında kepek olduğunu gören, toplu bir para alır. Rüyasında kel iken birden saçının çıktığını görense, büyük bir sevinç yaşar. Kel birinin rüyasında saçının çıktığını görmesi de aynı şekilde yorumlanır. Saçların ağarması, büyük bir hayal kırıklığını yansıtır. Rüyada kaküllü olduğunu görmek, kısa yol; bukleli saçlar ise, kısmetli bir yoldur. Bekar bir bayanın saçlarını topuz yapması yada geriye toplaması hayırlı bir kısmet, fiyonk, toka vb. takması ise evliliktir.

saç

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Saçların Ağarması

Rüyada saç ağarması; Rüyada saçını ağarmış olarak görmek, gençler için temkin ve ve kara, uzun ömre, saç ve sakalının büsbütün ağardığını görmek, fakirliğe, yalnız sakalında beyazların bulunduğunu görmesi, onun kuvvet ve karına, eğer hamile karısı bulunuyorsa erkek bir çocuğa sahip olacağına; sakalında beyazlık görmek, veyahut sakalını kesmek, ihtiyar olan kimseler için hastalık olarak yorumlanır.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek; Rüyada saç kesmek veya kestirmek, tehlikeli bir haber olup dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada saç örmek; Saç örmek hoştur, ama tembellikle yorumlanır. Unutmayın hazıra dağ, taş dayanmaz.

Advertisement

Leave A Reply