Rüyada Civciv Görmek Nedir? Yumurtadan Civciv Çıkması, Civciv Beslemek

0
Advertisement

Rüyada civciv görmek ne anlama gelir? Rüyada sarı civcivler görmek, yumurtadan civciv çıkması, civciv beslemek ne demektir, yorumları.

Rüyada Civciv Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Civciv Görmek

Rüyalarında civciv gören insanlar, sevdiklerinden çok fazla sevgi ve ilgiye ihtiyaç duyan, duygusal, hassas insanlardır. Civciv rüyası genellikle, kişi hayatta kendi kararını veremediği ve için yardıma ihtiyaç duyduğu zamanlarda görülür. Civciv rüyaları aynı zamanda doğurganlık, çocuk sahibi olmak, evlenmek gibi anlamlar da taşıyabilir. Rüyanın bağlamı ve rüya sahibinin durumu rüyayı yorumlarken dikkate alınmalıdır.

Rüyada civciv görmek, hayatınızı yaşamak ve geleceğinizi gerçekleştirmek için bir planınız olduğu anlamına gelir. Ama bu planı uygulayabilmeniz kolay olmayacak çünkü bu rüya kendinizi özgür hissetmediğinizi bir göstergesi. Oysa planlarınızı gerçekleştirebilmek için özgür hissetmeli ve rahat davranmalısınız. Oysa şu durumda çıkarlarınızı korumak için başka insanlara ihtiyacınız var.

Civciv ile ilgili rüyaları daha detaylı ve doğru yorumlayabilmek için rüyadaki diğer detaylara ve rüyanın bağlamına bakmak gerekir.

Rüyada civcivleri sevmek

Rüyalardaki etrafınızda sarı civcivler görmek ve onları sevmek, genellikle sevdiklerini çok koruyan insanlarda görülür. Rüya ailenizin sizin için önemli olduğunu ve onları koruma alışkanlığınız olduğunu gösterir. Bu şekilde kendinizi daha sakin ve huzurlu hissedersiniz. Bu insanları korumak isteseniz de aslında çok fazla korumaya ihtiyaçları yok, bu sizi sahiplenici kılıyor.

Civcivlerle dolu bir yerde olduğunuzu görmek, evlenmek ve bir aile kurmak istediğinizi sembolize eder, ancak gerçek hayatta zaten bir aileniz varsa bu rüya, ailenizde büyük bir değişim yaşayacağınızın bir işaretidir.

Advertisement

Rüyada Ölü Civciv görmek

Ölü bir civciv gördüğünüz rüya, sevdiğiniz birini kaybetme korkunuzu sembolize eder. Çevrenizdeki insanları koruyamadığınız için çaresiz kalıyorsunuz. Eğer rüyanızda civcivi siz öldürdüyseniz, bu rüya kötü bir işarettir. İşlemediğiniz eylemlerden dolayı iftira kurbanı olacağınız anlamına gelir.

CİVCİV

Kaynak: pixabay.com

Yumurtadan çıkan civciv görmek

Rüyada yumurtadan çıkan bir civciv görürseniz, yakın zamanda göreceğiniz bir yardıma işaret eder. Eğer işsizseniz iş bulma konusunda, maddi sıkıntı yaşıyorsanız maddi anlamda, öğrenciyseniz derslerinizde yardım göreceğiniz anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda bebek sahibi olmak anlamına da gelebilir. Eğer evliyseniz ve çocuk sahibi olmak istiyorsanız, isteğiniz yakın zamanda gerçekleşmesi mümkün. Hayatınıza heyecan verecek yenilikler girecek.

Rüyada Civcivin sizi takip etmesi

Bu etrafınızda yardıma ihtiyacı olan bir kimseye yardımda bulunacağınız anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda sizden hoşlanan karşı cinsten birisinin varlığına da işaret olabilir.

Rüyada Civciv beslemek

Civcivleri beslediğinizi gördüyseniz, bu rüya ailenizi simgeliyor. Bu rüya aile ilişkilerinizin güçleneceğine, evinizde bulacağınız huzura işarettir.


Leave A Reply