Rüyada Saat Görmek Nedir? Saat Takmak, Bulmak, Hediye Almak, Durması

0
Advertisement

Rüyada Saat görmek ne anlama gelir? Rüyada kol saati görmek, saatin durması, kırılması ne demektir? Saat rüyalarının yorumları

Rüyada Saat Görmek

Arka resim Kaynak : pixabay.com

Rüyada Saat Görmek

Genel olarak özel hayatınızı temsil eder. Rüyada kol saati, köstekli saat vb. özel işlerinize; masa ve duvar saati ise yuva, aileyle ve genel işlerinizle ilgili konulara işarettir. Düzgün işleyen saat, özel hayatınızın sorunsuz olduğunu yansıtır.

Rüyada Kırık Bozuk Saat Görmek

Saat yüzü tamamen kırılmışsa ve durmuşsa, bazı şeyleri kaçırmaktan dolayı endişe duyuyor olabilirsiniz. İşler planladığınız zamanda yürümüyor.

Kırık saat rüyada geriye doğru hareket ettiğinde, hayatınızın nasıl gittiğini temsil edebilir. Bazı yaşam olaylarının sizi geriye götürdüğünü hissedebilirsiniz. Hedeflerinize ve planlarınıza ulaşmakta zorlanıyor, bir tekdüze içinde sıkışıp kalıyorsunuz. Aynı zamanda bu rüya pişmanlıklarınızı da temsil edebilir. Geçmişteki bazı şeyleri düzeltmek için geri gitme arzusunun bir yansıması da olabilir.

Saatin durması, genel ve özel işlerinizde ortaya çıkacak tersliklerden dolayı yaşanacak büyük sıkıntıları açıklar. Özellikle kol saatinin durması, büyük bir sağlık sorununa delalettir. Ayrıca rüyada saatin ileri gittiğini görmek, hayatınızla ilgili güzel gelişmeler; geri kaldığını görmekse, işlerin istediğiniz gibi gelişmeyeceği anlamına gelir.

saat

Kaynak : pixabay.com

Rüyada Kol Saati Görmek

Yeni bir kol saati taktığını görmek, özel hayatınızdaki olumlu değişiklikleri anlatır. Bu değişiklikler evlilik, aşk ve kısmetle ilgili olabilir. Rüyasında bir dükkanda saat beğendiğini gören kimse, türlü fırsatla karşılaşacağının haberini alır. Bu rüya, bekar bir erkek için ailesinin uygun gördüğü kişiyle evliliktir. Eğer bileğine biri tarafından saat takıldığını görürse, sevdiği insanın bir yakınıyla evlenecektir. Fakat güzel bir saat çaldığını görürse, aşık olduğu kimseyle hayatını birleştirir. Kol saatinin vb.nin bozulması ya da zarar görmesi, duygularla ilgili üzüntü veya sağlıkla ilgili bir sorundur.

Advertisement

Rüyada saatinin kaybolduğunu görmek de, işlerle ilgili ya da özel hayatınızda beklenmedik bir zarara uğramaktır.

Rüyada Saat Hediye Almak veya Vermek

Rüyada hediye olarak saat hediye almak veya vermek, sıkı çalışmanızın karşılığında ödüllendirileceğinizi ve  başkalarının size yardım etmek için zaman ayırdıklarını gösterir. Rüyada alınan hediye saati antika bir büyükbaba saati ise; yakın gelecekte bir tür miras alabileceğinizi gösterir.

Bununla birlikte, alınan hediye saat bozuksa veya kötü durumdaysa, kötü bir alâmet veya kötü şansın yolunuza çıktığını gösterebilir.

saat

Kaynak : pixabay.com

Rüyada Hızlı İlerleyen Saat Görmek

Rüyada kontrolden çıkıp hızla ilerleyen saat görmek, zihninizin hızla yaklaşan bir tarihle meşgul olduğunu gösterir. Belki de görevleri veya planlamayı bitirmek için zamanınızın tükendiğini hissediyorsunuz. Elinizde yeterince zaman yok. Zihniniz size eylemlerinizi hızlandırmanızı ve şimdi harekete geçmenizi söylüyor.

Rüyada Saat Bulmak

Rüyada saat bulmak genellikle iyi bir semboldür. Rüya, yeniliklerin hayatın her alanında sizi beklediği anlamına gelir. Rüyanız, iş dünyasında yeniden canlanma, işiniz için ödüller ve faydalar, önemli bir kişinin görünümü vaat ediyor.

Advertisement


Leave A Reply