Rüyada Sigara Görmek Ne Anlama Gelir? Sigara İçmek Satın Almak Nedir?

0

Rüyada sigara görmek ne anlama gelir? Rüyada sigara içtiğini görmek, sigara almak, satmak, başkasının sigara içtiğini görmek ne demektir? Sigara rüyası yorumları.

Rüyada Sigara Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Sigara Görmek

Öncelikle uyanık hayatınızda sigara içen birisiyseniz rüyanızda sigara içtiğinizi görmeniz normal. Bu rüyanın anlamını yorumlamak için rüyanın ana temasının sigara olup olmadığına dikkat edin. İçilen sigara rüyada dikkat çeken, rüyanın ana temasını oluşturan, üzerinde konuşulan şey mi yoksa rüyada silik mi kalıyor. Eğer ana temayı teşkil ediyorsa yorumlamaya çalışın. Aynı şekilde eğer yakın zamanda sigarayı bıraktıysanız ve rüyanızda sigara içtiğinizi gördüyseniz bu rüya da bir anlam taşımaz. Sadece sigarayı bırakma çabanızın, gelgitlerinizi bir yansımasıdır.

Açıklanan durumlar haricinde rüyada sigara görürseniz, hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Hayatınızda rol model olarak gördüğünüz ve tüm hayatınız boyunca saygı duyduğunuz biri var. Ancak, o kişiyi daha iyi tanıdıktan sonra, herkes gibi hatalar yaptığını far edeceksiniz. Bu durum bakış açınızı değiştirecek ve size kendinize dönmeye ve eskiden idolünüz olan kişiye benzeme arzunuzun yok olmasına neden olacak.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içtiğinizi görmek, genellikle uyanık hayatınızda duygularınızı bastırmaya çalıştığınız anlamına gelir. Başkalarını olası tepkilerinizden korumak için duygularınızı gizlemeye çalışıyorsunuz.

Başkalarına yaklaşma konusunda sorunlarınız var, bu nedenle onlarla her zaman bir miktar mesafe bırakırsınız. Bu durumda bu rüya, daha açık olmanız ve arkadaşlarınız ve ailenizle daha fazla ayrıntı paylaşmanız için bir uyarı olmalıdır.

Rüyada Başkasının Sigara İçtiğini Görmek

Rüyanızda başka bir insanın sigara içtiğini görmenin yorumu, o kişinin gerçek hayatta sigara içip içmediğine göre değişir. Eğer sigara içtiğini gördüğünüz kişi gerçek hayatta da sigara içen bir insansa, sevdiklerinizle güzel anlar geçireceğiniz veya iyi haberler duyacağınız anlamına gelir. Önümüzdeki dönem zevklere ayrılacaktır, bu yüzden onu elinizden gelenleri en iyi şekilde kullanmak için çaba gösterin. Hatta eşinizle daha kısa bir yolculuğa çıkmanız veya sizi daha da yakınlaştıracak bir tatile çıkmanız bile mümkündür.

Eğer rüyanızda sigara içerken gördüğünüz kişi gerçek hayatta sigara içmeyen birisi ise, hatta bir çocuksa, bu rüya o kişinin başının derde gireceğine yorumlanır. Bu insan önümüzdeki dönemde sıkıntılar yaşayabilir hatta bu kişi sevdiğiniz bir insansa yada aile üyelerinizden biriyse, siz de bu sıkıntılara ortak olup, aynı şekilde sıkılacaksınız demektir.

sigara

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Sigara satın almak

Rüyada sigara aldığınızı görmek, beklenmedik harcamalarınız olacağı anlamına gelir. Arkadaşınız veya bir aile üyesi sizi bir kutlamaya davet edecek. Şu anda maddi durumunuz pek iyi olmadığı için sizin için zor olacak bir hediye almanız gerekecek. Hediyenin, daveti kabul ettiğinizde yapacağınız jest kadar önemli olmadığını unutmayın.

Rüyada Sigara Satmak

Rüyada sigara sattığınız gördüyseniz, yakında kanunla ilgili sorun yaşamanız mümkündür. Trafikteki davranışlarınıza dikkat edin, aksi takdirde ceza almanız kaçınılmaz olacak.

Rüyada Sigara çalmak

Rüyanızda sigara çaldıysanız, sözleriniz veya eylemlerinizle sevdiğiniz birini incittiniz, ancak şimdiye kadar bunun farkında değildiniz, bu yüzden bilinçaltınız sizi onlardan özür dilemenin bir yolunu bulmanız için uyarıyor. O kişiyle iyi bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız, oyalanmayın.

Başkalarının sizden sigara çaldığını görmek, sevdiklerinizin sağlığınız için endişelendiği anlamına gelir. Sürekli olarak doktora gitmenizi hatırlatıyorlar, ancak bunun için yeterli zamanınız olmadığını iddia ediyorsunuz. Onların tavsiyelerini dinleyin, çünkü gelecekte eylemlerinizden pişman olabilirsiniz.

sigara

Kaynak: pixabay.com

Rüyada sigarayı kaybetmek

Eğer sigara kaybettiğinizi gördüyseniz, veya onları bulmaya çalışıyorsanız, bu gerginliği sembolize eder. Muhtemelen uyumadan önce düşündüğünüz birçok endişeniz vardır. Söylemesi yapmaktan daha kolay olsa da, bir dahaki sefere yatmadan önce daha iyi konular hakkında düşünmeye çalışın. Okumaya, hafif müzik dinlemeye veya film izlemeye çalışın, çünkü problemler hakkında düşünmemek faydalı olacaktır.

Rüyada Sigara Sarmak

Rüyada sigara sardığını görmek, iş ve zevk kombinasyonunun size başarı getireceği anlamına gelir. Sizi rahatsız etmeye başlayan günlük zorunluluklardan ve rutinden en azından bir an için uzaklaşmak isteyeceksiniz. Eskiden yaptığınız bir hobiden zevk alacaksınız. Örgü örmek, dikiş dikmek, bir şeyler yapmak veya egzersiz yapmak olabilir. Günün geri kalanını sizi mutlu edecek bir şeye adamak için çalışmayı veya ders çalışmayı mümkün olan en kısa sürede bitirmek isteyeceksiniz.

Rüyada bir başkası sigara sarıyorsa, bu kötü alışkanlıklar veya kararlarla hayatını ve sağlığını mahvetmeyi bırakmanız için bir uyarıdır. Nihayet hayatınızı elinize alma ve kendiniz için iyi bir şey yapma zamanı.

Rüyada birisinin sigaraya bıraktığını görmek

Sevdiklerinizin bıraktığını gördüyseniz, bu onun sağlığı için endişelendiğiniz anlamına gelir. Muhtemelen kendilerini zehirlemeyi bırakmaları için onları zaten motive etmeye çalıştınız, ancak başarılı olamadınız, bu yüzden dileklerinizi rüyanıza aktardınız.

Rüyaların anlamları bazen çok basit olabilir. Yakın zamanda sigara satın aldıysanız veya içtiyseniz, bu sizi etkiledi. Bir başka olasılık da sigarayı bırakmaya çalışmanızdır, bu yüzden bilinçaltında sigarayı düşünüyorsunuz.


Leave A Reply