Rüyada Şemsiye Görmek Ne Anlama Gelir? Şemsiye Açmak Kırılması

1
Advertisement

Rüyada Şemsiye görmek, şemsiye açmak, şemsiyenin kırılması, renkli şemsiyeler görmek ne anlama gelir? Rüyada şemsiyenin yorumu, tabiri.

Rüyada Şemsiye Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Şemsiye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şemsiye görmek nasiptir. Açık bir şemsiye görmek sıkıntıları uzak tutmak anlamına gelir. Açık şemsiye gören kimse ailesini ve yuvasını korur ve refaha erdirir. Kapalı bir şemsiye ise bir teklif almaya, teklifleri değerlendirerek, karar vermeye işarettir.

Rüyada Şemsiye Almak Vermek

Rüyada bir kişinin sizden şemsiyenizi alması, yardım isteyen bir kişiye yardım edebileceğinizi gösterir. Rüyasında bir şemsiye aldığını görmek, bu iyiliğe işaret eder. Şemsiyeyi almak iyilik görmek, vermek iyilik yapmak anlamındadır.

“Rüyada Şemsiye Açmak”

Rüyasında yoğun bir yağmur yağarken şemsiyenin altına sığınmak, bereketin taşmasına işarettir. Ancak güneşten korunmak için şemsiyenin altına girmek ise bir fırsatı kaçırmak, önemli bir fırsatı değerlendirememek anlamına gelir. Rüyada şemsiye açmak genellikle, ailenizin ihtiyaçlarını hiç çaba sarf etmeden karşılama gücünüzün olduğu anlamına gelir. Rüyanızda şemsiyeyi açamıyorsanız, aileniz için akrabanızdan yardım isteyeceksiniz demektir.

Rüyadaki şemsiyeyi kapatmak, ihtiyacı olan bir akrabanızın durumunun iyi olacağını gösterir. Eğer hastaysanız, hastalığınızdan kurtulursunuz. Rüyanızdaki şemsiyeyi kapatamazsanız, yardımınız yanlış kişilere veya yerlere ulaşacaktır.

renkli şemsiye

Kaynak: pixabay.com

Bir şemsiyeniz olmasına rağmen ıslandığınızı görmek, nankörlükle karşı karşıya kalacağınızı gösterir.

Advertisement

“Rüyada eski bir şemsiye görmek”

Yırtık pırtık bir şemsiye yada bozuk bir şemsiye görmek iyi değildir. Okul yada iş hayatında karşılaşılacak bir sorun anlamına gelir. Bazı durumlarda da farkında olmayan haneye sızan zararlı kişiler yada fikirler anlamına gelir.

Rüyada kırık bir şemsiye görmek kalp kırıklığı anlamına gelirken, şemsiye tamir etmek, zorluklardan ve hayatın sıkıntılarından kurtulmayı başaracağınız anlamına gelir. Rüyanızda görülen birçok şemsiye kendinizi kıskanç insanlardan korumanız gerektiğine işarettir. Bir şemsiye bazen bir rüyada savunma sembolü olup, rüyalar dünyasında yağmurla temsil edilen duygulara karşı korumanızı ifade eder.

“Rüyada renklerine göre şemsiye”

Rüyada şemsiyeler kimi durumlarda renklerine göre de yorumlanır. Renklerden kırmızı dikkat edilmesi gereken durum, tehlike, sarı hastalık, yeşil huzur ve dileklerin kabul görmesi anlamına gelirken, beyaz da evlilik hayatını çağrıştırır. Rüyalardaki mavi şemsiye, kendinizi kıskanabilecek insanlardan korumanız gerektiğini gösterir. Sırlarınızı ve bilgeliğinizi saklamalısınız. Siyah bir şemsiye, gelecekte kötü değişikliklerin yaşanacağını yansıtır. Savunmaya geçmeniz ve duygularınızı korumanız gerekir. Gelebilecek potansiyel tehlikeler konusunda bazı büyük korkularınız var. Ancak, başarılı olmak için endişelerinizin üstesinden gelmeniz gerekir.

şemsiye

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Şemsiye Kaybetmek

Rüyanızdaki şemsiyeyi kaybetmek, şemsiyenizi kaybetmiş olabileceğiniz yerlerde sorun yaşayabileceğinizi gösterir. Örneğin, okulda veya işyerinde şemsiye kaybettiyseniz, bu yerlerde duygusal güvensizlik yaşayabilirsiniz. Rüyalarda kaybolmuş şemsiye terk edilmeyi gösterir. Yaşamınızdaki biri sizden vazgeçmiş olabilir.

Rüyada Plaj Şemsiyesi Görmek

Rüyadaki bir plaj şemsiyesi, kendinizi ileriye dönük bir deneyimden korumak istediğinizi gösterebilir. Bir güneş şemsiyesi öncelikle güneşlenmek ve bizi güneşten korumak için kullanılır, rüyalarda güneş mutluluğu temsil eder. Dış mekan mobilyalarını şemsiye ile görmek, birinin hayatında ilerlemesine yardım etmeye odaklanmanız gerektiğini gösterir.

Advertisement


1 Yorum

Leave A Reply