23 Nisan Kutlama Mesajları Yazıları, Çocuk Bayramı Resimli Kutlamaları, Mesajlar

0
Advertisement

23 Nisan kutlama mesajları ve yazılarının yer aldığı sayfamız. 23 Nisan 1920’de açılan TBMM’nin kuruluş yıl dönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajları ve yazıları.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye’nin önemli milli bayramlarından biridir ve 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasıyla ilan edilmiştir. Bu gün, Türkiye’nin ulusal egemenliği ve çocukların haklarına vurgu yapmak için kutlanmaktadır.

23 Nisan kutlama mesajları, bu özel günün anlam ve önemine vurgu yapmak, sevdiklerinizi hatırlamak ve onlarla kutlamak için gönderilir. Bu mesajlar aynı zamanda çocukların geleceğimizin temsilcileri olduğunu ve onlara verilen değerin altını çizmek için de kullanılabilir.

23 Nisan kutlama mesajları, sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirebilir ve birbirinize olan sevgi ve saygınızı artırabilir. Bu nedenle, bu özel günü kutlayan bir mesaj göndermek, sevdiklerinizi mutlu etmek ve birbirinize olan bağınızı pekiştirmek için güzel bir yol olabilir.

23 Nisan Resimleri

23 Nisan Kutlama Mesajları Yazıları

23 Nisan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bir bayramdır. 23 Nisan bayramı tüm yurt çapında büyük bir coşku ile kutlanacak ve bu senede her sene olduğu gibi 23 Nisan Kutlama mesajları yine çok aranan ve kullanılan mesajlardan olacaktır.

Advertisement

Öncelikle daha henüz Milli Mücadele var iken ülke toprakları işgal altında iken dahi bir Meclis açarak demokrasi kültürüne önem veren ve günümüzün çağdaş Türk toplumunu şekillendiren başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına şükranlarımızı sunmayı bir borç biliriz.

23 Nisan Resimleri
23 Nisan kutlama mesajları ve yazıları

 • 23 Nisan yüce Türk Milletinin egemenliğin bir kişi ya da aileye ait olmayıp bir ulusa ait olduğunu tüm dünyaya haykırdığı bir gündür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun”
 • ” Meclis demek demokrasi demektir. Demokrasi demek insanca ve hür bir şekilde yaşamak demektir. Nice 23 Nisan coşkuları yaşamak ve demokrasi kültürümüzü daha da geliştirip yaşatmak artık çocuklarımızın elinde. Yaşasın 23 Nisan!”
 • “Yüce Türk milletinin geleceği, bugünün çocuklarının doğru vizyonuyla muazzam ve parlak olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu ve Mutlu olsun.”

23 Nisan Resimli Facebook Mesajları

 • “Çocukların ve içinde çocuk ruhu kalanların yönettiği bir dünya umudu ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlarım.”
 • “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bugünü mutlu ve coşkulu yaşayarak yaşatarak gericiliğin karanlığına teslim olmadan mutlu ve ışık dolu bir gelecek bırakmak biz büyüklerin küçüklere olan bir borcudur. Bu borcu gelin bugünden itibaren ödemeye başlayalım ve çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakalım. 23 Nisan kutlu olsun.”

23 Nisan Resimleri
“Milli Mücadele döneminde işgal altında iken dahi görev yapabilecek bir Meclis açmayı başarmış olan Yüce Türk milletinin 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.”

23 Nisan Mesajları

 • Yeni Türkiye’nin öz cevheri Ulusal Egemenliktir. Ulusun kayıtsız şartsız Egemenliğidir. Mustafa Kemal Atatürk
 • Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

23 Nisan Mesajları

Advertisement

“23 Nisan demek sadece basit bir çocuk bayramı demek değildir 23 Nisan demek egemenliğin ulusa ait olduğu parlamenter ve demokratik bir insani yaşam şartlarının bu ülke topraklarında kök salmaya başladığı gün demektir. Bu günün geleceğimizin teminatı olan çocuklara verilmesi ise bambaşka bir güzelliktir. Hepimizin 23 Nisan bayramı kutlu ve mutlu olsun.”

23 Nisan Mesajları

 • Özgürlüğün de, eşitliğin de, adaletin de dayanağı Ulusal Egemenliktir.
 • Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar.

23 Nisan Mesajları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu ülkenin geleceğinde yer alacak aydın ve bilimsel eğitim ile donatılmış çocuklarımıza olan inancımızı bir kat daha pekiştirmektedir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu ve mutlu olsun.

23 Nisan Facebook Mesajları (Resimli)

23 Nisan İle İlgili Sosyal Medyada Paylaşılacak Mesaj Örnekleri

İşte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için paylaşabileceğiniz bazı sosyal medya mesajları:

 1. Bugün, Türkiye’nin ulusal egemenliği ve çocukların haklarının kutlandığı özel bir gün. Tüm çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için daha adil, daha özgür ve daha güçlü bir Türkiye dileğiyle #23Nisan
 2. 23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı önemli bir gündür. Bu özel günü kutlayarak, çocukların haklarının ve ulusal egemenliğin önemine vurgu yapalım. #23Nisan
 3. Bugün, Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımızın bayramı. Onların hayallerine, umutlarına ve başarılarına inanıyoruz. Çocuklarımızın her zaman yanında olacağız. #23Nisan
 4. Bugün, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve ülkemizin bağımsızlığının ilan edildiği önemli bir gün. Çocuklarımızın da bu bağımsızlık mücadelesinin gelecekteki temsilcileri olduğunu unutmayalım. #23Nisan
 5. 23 Nisan, çocukların bayramıdır. Onların sevinçlerini, mutluluklarını ve hayallerini paylaşalım. Tüm çocuklarımızın bayramını kutluyoruz! #23Nisan


Leave A Reply