Aşk Mesajları, Sevenler ve Sevilenler İçin En Güzel Aşk Mesajları (Resimli)

0
Advertisement

Hem sevenler hem de sevilenler için birbirinden özenli ve güzel hazırlanmış resimli aşk mesajları ve güzel bir aşk hikayesi.

Aşk mesajları aşağıda yer almaktadır ancak bu aşk mesajlarından önce gerçek bir aşığın ruh halini anlayabilmemiz için kısa bir hikaye aşağıda yer almaktadır.

Leyla’nın Mahallesinde Yurt Tutan Köpek

Leyla’sı uğrunda, onun aşkıyla çöllere düşen Mecnun, bir köpeği okşuyor, seviyor, gözlerinden öpüyordu. Köpeğe karşı sevgisi ve iltifatı o dereceye varmıştı ki, bu halini gören birisi dayanamadı, Mecnun’a sordu :

– A akılsız Mecnun. Bu sersemlik, bu delilik de ne oluyor. O senin sevdiğin, gözünü, ağzını öptüğün pis bir hayvan. neden bu kadar çok onu seviyorsun?

Mecnun, cevap verdi :

– Sen ne anlarsın a sadece cisimden ibaret zavallı. Gel de benim gözümle bir bak! Bu köpek, Leyla’nın mahallesinin bekçisi… Gönlüne, canına, irfanına dikkat et ki, neresini seçmiş, nereyi yurt edinmiş… Leyla’nın mahallesinde yurt tutan köpeğin ayağının bastığı toprak bile, benim için kutsaldır…


Eveeet hikaye işte böyle. Bu kadar çok seviyor musunuz ya da bu kadar çok seviliyor musunuz. Umarız öyledir. İşte aşağıda sizin için hazırlamış olduğumuz ve NKFU ekibinin beğenerek yayınladığı Aşk Mesajları…

Advertisement

Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Advertisement

Aşk Mesajları


Leave A Reply