Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri, Başak Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0
Advertisement

Başak burcu erkeğinin genel özellikleri, Başak burcu erkeğini ne kadar tanıyorsunuz test edin. Başak burcu nasıl bir babadır, Başak erkeğinde cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Başak Erkeği

Çalışma aşkı ile dolu, disiplinli, pratik, idealist bir insandır. Keskin zekaları eleştiri yapacak bir durumu muhakkak bulur. Ama kendileri eleştirilmekten pek hoşlanmazlar. Temizlik, düzen, dürüstlük ve samimi dostluklar başaklar için önemlidir. Maddi, manevi bütün problemlerin üzerinden gelebilecek bir dayanıklılıkları vardır. Dostlarına ve eşlerine sadıktırlar ve aile bağlarını koparmayı sevmezler. Genelde duygularına hakim insanlardır.

Aşık olmaları ya da aradıkları insanı bulmaları uzun sürebilir. Kadında zeka, temizlik ve düzen, sade bir güzellik ve samimiyet ararlar. Dramatik sahneler, gözyaşları, onların uzaklaşmasına sebep olur, kaliteli bir beraberlik her şeyden önemlidir. Onlarla kitaplardaki masalsı aşkları yaşayamazsınız. İnce eleyip sık dokuduğundan genelde platonik yaşar.

Utangaç tavrı ve çekingenliği onu uygunsuz ilişkiler kurmaktan kurtarır. Bir eşi olması uzun yıllar alsa da öyle biri olduğunda onu üzen bütün sorunlarda anlayışlı, düşünceli ve müşfik davranacaktır. Ortak yaşamlarına dair hiçbir ayrıntıyı atlamayacak, son derece sahiplenen, güvenilir, çalışkan, yakışıklı, derli toplu, güzel giyinen, başka kadınlara itibar etmeyen, kıymet bilen akıllı, kibar ve düşünceli bir eş olacaktır.

Başak Erkeği İçin Cinsellik

Çok titiz ve mükemmeliyetçi olduğundan duygularını yaşarken bazen abartıya kaçabilir. Bu yüzden seks onlar için çok da zevk veren bir aktivite değildir. İdealist ve romantiktirler. Zeki bayanlardan hoşlanırlar.

Advertisement

Kadınları tavlamak yerine onlar tarafından tavlanmayı tercih ederler. Başak erkeği de kadını gibi hijyene çok düşkündür. Temiz bir yatak, beyazlar içinde bir kadın uyarılmalarına yardımcı olur. Onları elde etmek için bakımlı, titiz ve fazla masraf çıkarmayan bir bayan olmanız yeter. Bitmeyen hastalık ve somurtkanlıklarına dayanabilirseniz tabii..

Başak Burçlu Babalar

Başaklar baba olmak için deli divane olmazlar. Küçük bir aileleri olmasını isterler. Çocukları olunca çocuklarına çok düşkün olurlar. Sorumluluklarını ihmal etmezler. Zeki ve kültürlü bir baba olarak, çocuklarının dersleriyle öğrenim hayatları boyunca yakından ilgilenirler.

Düzenli ve disiplinli çocuklar yetiştirme arzusundadırlar. Muhtemelen çocukların daha küçük yaşta bir kütüphaneleri olacaktır. Çocuklarını pek şımartmazlar. Eleştiriye meyilli oluşu bazen çocuklarda olumsuz etkiler yapabilir. Üstelik başak sevgisini göstermede pek başarılı değildir. Bunun için özel bir gayret sarf etmesi gerekir.

Başak Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Başak Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki soruları dürüstlükle cevaplayın. Her Evet için 3, her Bazen için 2 ve her Hayır için 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

 • 1. Mesleğinde olağanüstü şekilde talihsiz olduğunu mu düşünüyor?
 • 2. Daima formda kalması gerektiğine mi inanıyor?
 • 3. James Bond veya öyle biri yerine, kendisi gibi olmayı mı yeğliyor?
 • 4. Seks konusunda fazla yaygara koparıldığını mı düşünüyor?
 • 5. Küçük şeyler yüzünden sinirleniyor mu?
 • 6. Para konusunda çok mu dikkatli?
 • 7. Cildinde kaşıntı, vb. gibi şeyler oluyor mu?
 • 8. Bir ay sevişmeden yaşayabilir mi?
 • 9. Saçlarınız temiz değilse, seks isteği birden kayboluyor mu?
 • 10. Romantik bir film seyrederken onun yanında ağlamaya utanır mısınız?
 • 11. Çok yakın bir erkek arkadaşa gereksinmesi mi var?
 • 12. içki yüzünden bir dostun yanında saçmalarsanız sizin hesabınıza özür dilemeye mi başlar?
 • 13. Son moda denilen kılıklardan nefret mi ediyor?
 • 14. Soğuk aldığına karar verirse, tam kapıdan çıkacağınız sırada telefon edip dostlarla geçirilecek bir geceyi iptal eder mi?
 • 15. Onun sadakatine güvenebilir misiniz?
 • 16. Övmekten çok, yeriyor mu?
 • 17. Homoseksüeller onu utandırıyor mu?
 • 18. Seks konusunda aşırı gerçekçi mi?
 • 19. Başkalarının kusurlarını görmekte acele mi ediyor?
 • 20. Yatmadan önce daima banyo yapar mı?

CEVAPLAR

1 – 30 Puan:

Advertisement

Bir insanın, özellikle bir Başak’la ilgilenen birinin bu kadar dikkatsiz olabileceğini akıl almıyor. Belki de o, burcunun tipik bir örneği değil ve doğum anında başka etkiler almış. Onu anlamakta güçlük çekiyorsanız Yengeç, Akrep, Balık; yani Su grubu burçlarını incelemenizi öneririm.

31 – 50 Puan:

Hoş bir Başak’la ilgilenmektesiniz ve onu oldukça iyi anlamaktasınız. Belki ilişkiniz şimdilik pek ciddi değil ama yakın gelecekte böyle olacaktır. Sizin kadar gerçekçi birini beğenir o.

51 – 60 Puan:

Size sadık olduğundan eminsiniz tabii! Sizden başkası ona dayanabilir mi? Kimse dayanamaz sanırım. Kötü özellikleri fazla bir Başak’la ilişki kuran talihsiz birisiniz. Üstelik ondan ayrılamıyorsunuz. Bunun bilmediğiniz bir nedeni de olabilir. Ne yaptığınızın farkında mısınız? Sadece bir ömrünüz var. Bu kadar mutsuz olmak istediğinizden emin misiniz?


Leave A Reply