İftar Mesajları, Ramazan Ayında Sevdiklerinize İftar Sebebi İle Göndereceğiniz İftar Söz ve Mesajı

0
Advertisement

İftar mesajları. 11 ayın sultanı Ramazan ayının belkide en güzel anlarından birisi olan iftar zamanı için yazılmış yazılı, resimli ve videolu iftar mesajları.

İftar Mesajları

Ramazan ayının en güzel anlarından birisi olan iftar zamanı için söylenmiş sözler, mesajlar. En güzel iftar mesajlarını hem resimli iftar mesajı hem de yazılı iftar mesajı olarak facebook, twitter ve diğer sosyal medya kanallarında kullanabilirsiniz.

*** İftar sofranızda ramazanın bereketi gönüllerinizde ise huzur eksik olmasın. İftar sofranızın oruçlu bir insanın kalbi kadar temiz olmasını dilerim… Hayırlı iftarlar.

İftar Mesajları

  • Her gününüzü şükrederek geçirin, yarınlara da şükür ile başlayın. Şükür dolu günler ve hayırlı iftarlar dilerim.
  • Ramazan ayının bereketinin bolluğunun iftar sofralarınızda güneş kadar aydınlık ve sıcaklık vermesini diler iftarınızın hayırlı olmasını dilerim.

İftar Mesajları

Advertisement
  • Ramazan ayındaki dualarımız bir, temiz ve iman dolu olsun. Mübarek Ramazan ayı hepimiz için fazilet ve hayır dolu iftar sofralarımız bereketli olsun.
  • Çiçeği topraklarda, yağmurları bulutlarda, huzur kalbimizde, iftarı ise Ramazan’da doya doya yaşayacağımız günler geçirmek hepimize nasip olsun. İftarınız hayırlı olsun.

İftar Mesajları

  • Nasıl ki toprak susuz, gül dikensiz, kuş ise kanatsız olamayacağı gibi Ramazan ayımızda iftar sofralarından mahrum kalmamanız dileklerimle iftarınız mübarek, hayırlı ve bereketli olsun. Allah orucunuzu kabul etsin.
  • Huzurun, güzelliğin, sevginin bir arada olduğu bereketli Ramazan ayında afiyet dolu iftar sofralarınız olsun. İftarın güzelliği hep üzerinizde olsun.

İftar Mesajları

  • İftar sofrasının en güzel anı oruç tutmanın verdiği huzur ve bu ibadeti bitirmenin verdiği büyük mutluluktur. Ramazanda hayatınızda ve iftar sofralarınızda huzur ve mutluluk hep daim olsun.
  • Mübarek ramazan ayında tüm Müslüman aleminin iftar sofralarında hem bereketin hem de huzurun eksik olmamasını yüce Rabbimden diler afiyet dolu iftar sofraları yaşamanızı ve yaşatmanızı dilerim.

İftar Mesajları

*** Şu yaşadığımız dünyada her şey bu dünyada yaşayan canlılar içindir. Bu canlıların en önemlisi de insandır. Bu fani dünyada yaşadığımız müddetçe her şeyin her olayın hayırlısını yaşamak ve yaşatmak dileklerimiz ile bereketi bol iftar sofralarınız olması dileklerimizle. Hayırlı iftarlar.

*** Ramazan ayındayız artık, bu mübarek ayda kalplerimizde yer alan imanın daha da arttığı, bolluk ve bereketli bir yaşama adımlar attığımız bir ay. Huzurlu ve afiyet dolu iftar sofralarımızda sıcak ve sevgi dolu muhabbetler dilerim. Hayırlı iftarlar.

İftar Mesajları

Advertisement

*** Gözlerimizde ki iman ışığı etrafımızı aydınlatsın, huzur kalplerimizden hiç eksik olmasın, edilen tüm duaların kabul olduğu bir iftar sofrası olsun. Hayırlı iftarlar.

İftar Mesajları

*** Bu mübarek Ramazan ayında tutmuş olduğunuz oruçlarınız ölülerinizin ruhlarına değsin, iftar sofrasında içmiş olduğunuz sular gibi aziz olun, hayırlı iftarlar olsun.

Hayırlı İftarlar

*** Mübarek Ramazan ayında şeytanlar hem sofralarımızdan hem de gönüllerimizden uzak dursun. Orucun manevi gücü hem kalbimizi hem de ruhumuzu tertemiz etsin, Yüce Rabbim bizlere hayırlı ve bereketli Ramazan sofraları nasip etsin. Hayırlı iftarlar olsun.

İftar Mesajı

 


Leave A Reply