Otel Yöneticiliği Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0
Advertisement

Otel Yöneticiliği taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Otel Yöneticiliği olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Otel Yöneticiliği Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Otel Yöneticiliği bölümüne ait olan taban puanları büyükten küçüğe doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Otel Yöneticiliği okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Otel Yöneticiliği taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Otel Yöneticiliği hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı – Bölüm – Puan Türü – Kont. – Taban Puan – Başarı Sıralaması

  • Özyeğin Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) – Otel Yöneticiliği (Burslu İng.) – EA – 3 – 405,98437 – 29.154
  • Özyeğin Üniversitesi (İstanbul) (Vakıf) – Otel Yöneticiliği (%50 İnd. İng.) – EA – 17 – 259,21225 – 515.319

Otel Yöneticiliği Bölümü

60%
60%
Awesome

Bu programın hedefi, sektörel tecrübe ve akademik derinliğe sahip eğitmen kadrosuyla, girişimci, yaratıcı, profesyonel iş hayatına adım atar atmaz katma değer üretebilecek, sorun çözmeye odaklı, sektörel bilgi ve becerilerle üniversite eğitim hayatını başarıyla tamamlamış ve uluslararası zincir otellerde istihdam edilmelerini sağladığımız gençleri, geleceğin lider otel yöneticileri olarak yetiştirmektir.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply