Rüyada Sihirbaz Görmek Ne Anlama Gelir? Sihirbaz Olmak, Sihir Yapmak Nedir?

0
Advertisement

Rüyada sihirbaz görmek ne demektir? Rüyada sihirbazlık yapmak, sihirbaz olmak, sihir yapmak, sihirbazla kavga etmek ne anlama gelir, anlamı.

Rüyada Sihirbaz Görmek

Kaynak : pixabay.com

Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada bir sihirbaz görürseniz, bu, birinin sizi gerçek hayatta kullanmaya çalışacağına dair bir uyarıdır. Sizin hakkınızda gizli hedefleri olan bu kişiyi, arkadaşınız veya iş ortağınız olarak görüyorsunuz. Bu insana yardımda bulunmaya çalışıyorsunuz ancak size bu yardımların zarar olarak dönme ihtimali var.

Rüyada sihirbaz olduğunu, sihir yaptığını görmek

Sihirbaz olduğunu görmek, bunalmış olduğunuz anlamına gelir. Birçok insan muhtemelen finansal olarak size bağlıdır, bu yüzden onlara istedikleri şeyleri sağlamak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bu sizin için bir yük haline geliyor ve bu tür bir emek için nereden güç aldığınızı bile bilmiyorsunuz. Birkaç gün ortadan kaybolmak ve gerçeklerden uzaklaşmak istiyorsunuz.

Bu rüyanın bir diğer anlamı ise, iş yerinde yada okulda çok fazla bunalmış olduğunuzdur. Üzerinizde oluşan baskıyı azaltabilmek için bir kaç günlük tatil size çok iyi gelebilir.

sihirbaz

Kaynak : pixabay.com

Rüyada bir sihirbaza yardım etmek

Size hilelerini gösteren bir sihirbazı görüp ona yardım ederseniz, bu kendinizi utandıracağınız anlamına gelir. Bulunduğunuz duruma uygun olmayan bir şeyi söyleme veya yapma ihtimaliniz var. Bir şeyleri sık sık dürtüsel olarak söylüyorsunuz, bu yüzden yaptığın her harekete dikkat etmelisiniz. Sonrasında sizi zor duruma düşürebilecek söylemlerden kaçınmalısınız.

Rüyada bir sihirbazı ifşa ettiğini, hilesini ortaya çıkardığınızı görmek, bu kötümser olabileceğiniz anlamına gelir. Hayali bir dünyada yaşadıkları için sevdiklerinizi sık sık eleştiriyorsunuz ve gerçeğe nesnel olarak bakan bir realist olduğunuza inanıyorsunuz. Ancak, muhtemelen son zamanlarda karamsarlaştığınızı fark ettiniz ve bundan hoşlanmıyorsunuz. Kötü olanlar arasında en az bir olumlu şey görmeye çalışın ve ona odaklanın. Bu, hayatınızı daha güzel ve daha basit hale getirecek.

Advertisement

Rüyada sihirle ortadan kaybolan sihirbaz görmek

Bu rüya, birinin yalanlarına inanacağınız anlamına gelebilir. Son derece yetenekli bir manipülatör sizi bir şeye ikna edecek ve sözlerinin doğruluğundan şüphe duymayacaksınız. Dahası, sizi bu konuda uyarmaya çalışan insanlarla bir çatışmaya bile gireceksiniz. Zaman, gerçekten de birinin kötü niyetinin kurbanı olduğunuzu gösterecek ve nasıl bu kadar saf olabileceğinizi merak edeceksiniz. Dikkatli olun.

sihirbaz

Kaynak : pixabay.com

Rüyada Sihirbazla Konuşmak

Rüyada bir sihirbazla konuşmak, sorunlarınızın çözümünü yanlış yerde aradığınızı gösterir, bu yüzden şu anda içinde bulunduğunuz kısır döngüden çıkamıyorsunuz. Bazı şeylere bakış açınızı değiştirirseniz, her şey çok daha net olur. Güvendiğiniz birinden tavsiye istemekten korkmayın.

Rüyada bir sihirbazla tartışmak, kavga etmek

Rüyada bir sihirbazla tartışmak, zamanınızı tamamen önemsiz şeylere ve küçük problemlere harcadığınız anlamına gelir. Önceliklerinizi sıraya koymanın ve dikkatinizi önemli olan şeylere vermenin zamanı geldi. Zamanınızı, dikkatinizi ve enerjinizi önemsiz şeylere harcamaya devam ederseniz, ilerleyemezsiniz.

Rüyada sihirbazla kavga etmek, olumsuz duyguları kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiği anlamına gelir. Son zamanlarda stres yüzünden çok sinirlisiniz ve bunu hak edecek hiçbir şey yapmayanlara karşı kötü davranıyorsun. Tüm bu negatif enerjiyi faydalı bir şeye yönlendirmeyi başaramazsanız, sevdiklerinizi sert sözlerle incitirsiniz ya da daha kötüsü onları hayatınızdan uzaklaştırırsınız.

Rüyada Sihirbaz Öldürmek

Bir rüyada bir sihirbazı öldürmek, hayatınızın bir döneminde sizin için çok önemli olan biriyle, her teması keseceğiniz anlamına gelir. Artık ortak hiçbir noktanızın olmadığını ve onun hayatınızda olmasının sizi iyi hissettirmediğini fark edeceksiniz. Bu sizin için zor olabilir çünkü birlikte bir geçmişi ve güzel anıları paylaşıyorsunuz, ama hayatın devam ettiğini ve onu yeni insanlarla zenginleştirme zamanının geldiğini biliyorsunuz.

Advertisement


Leave A Reply