Yeni Yıla Girerken Söylenebilecek En Güzel Aşk Sözleri, Sevgiliye Yeni Yıl

0
Advertisement

Yeni yıl artık kapımıza geldi dayandı sayılır. Yeni yılda sevgilisiz, sevgisiz kalmamanız dileklerimizlerle yeni yıl aşk sözlerini aşağıda sunuyoruz.

Güzel Aşk Sözleri

*** Sevgi bir nefes kadar yakın ama yıldızlar kadar da uzaktır derler. Görürsün elini uzatırsın ama yetişemezsin, yetişsen bile dokunamazsın, dokunsan dahi mümkün değil vazgeçemezsin, gün gelir belki vazgeçirsin ama onu asla unutmazsın.

*** Bu yılı ve gelecek yılları bizim aşkımız ile anacaklar, seni o kadar çok seviyorum ki sensiz bir günün değil bir anın dahi geçmemesi için tanrıya yalvarıyorum. Sen benim canım, hayatım, nefesim ve ruhumsun. Sensiz bir yaşam sanırım cehennemde yaşanacak sonsuzluktan daha büyük bir ceza.

*** Seni Seviyorum diyerek yepyeni bir alfabeyi de keşfetmiştim, bu öyle bir alfabe ki sadece sen ve ben bu alfabeyi okuyabiliyoruz. Yepyeni bir hayatı bu alfabe ile birlikte beraber kuracağız ey sevgili.

*** Yaşam sınırını eğer sana duyduğum sevgi ile ölçülseydi emin ol aşkım sonsuza kadar yaşardım.
 • *** Senin aşkın için içimde öyle bir alev var ki güneşi alıp buz tutacağı bir diyara götürsem inan olsun aşkım senin için içimde yanan ateş orada bir dirhem dahi azalmaz.
 • *** Öyle kuyruklu yıldızlar vardır ki kainatta belki 100 belki de 1000 yılda bir gelirler gözükürler fani dünyada. Bende bu dünyada belki de milyon yılda bir görülecek senin gibi birini gördüm. Benim nadide yıldızım da 2015 yılında bana görüldü bir tanem o yıldızda sensin.
 • *** Aşkım sakın kelimelere takılıp da kendini üzme. Aşkın olduğu diyarlarda dilin hükmü kalmamış demektir ve aşık aşkı için dilsiz olur sadece gönül gözü ile görür gönül dili ile konuşur.
 • *** Biten bir aşkın hemen ardından bir başkasıyla başlayan şeyin adı ilişki değil, çelişkidir.
  Pablo Neruda
 • *** Bu kadar zamandır aşk yüzünden ölümle pençeleşiyorum, hiç demedin şu zavallıyı bahtiyar edeyim.
  Namık Kemal
 • *** Yepyeni bir yıl ve yepyeni aşkla yine kapıda. En güzel cesur aşkı bulabileceğin bir yıl olmasını dilerim.
 • *** Yepyeni bir yıl ve bizim aşkımız bu yeni gelen yılında aynı geçmişteki yılları parlattığı gibi parlatacak.

Advertisement

Leave A Reply