23 Ekim Hangi Burç? 23 Ekim’de Doğanların Özellikleri Aşk Para Durumu

0

23 Ekim günü doğanlar hangi burçtur? 23 Ekim gününde doğanların kişilik özellikleri nelerdir? Aşk, para ve sağlık durumu, uyumu.

23 ekim

Advertisement

23 Ekim Doğumluların Burcu

Akrep

23 Ekim Doğum Günü Gezegeni

Yönetici gezegenleriniz saldırganlığı, tutkuyu ve eylemi simgeleyen Mars ve ilişkileri, sevgiyi, finansmanı, parayı ve zevkleri sembolize eden Venüs’tür.

23 Ekim Doğum Günü Tarot Kartı

Doğum Günü Tarot Kartınız Hierophant’tır. Bu kart bilgi, gelenek, güç ve olgunluğu sembolize ediyor.

23 Ekim Doğum Günü Zodyak Uyumluluğu

 • En çok Koç burcunda doğan insanlarla uyumlusunuz: Bu çiftin istikrarlı ve uzun süreli bir ilişkisi olacak.
 • İkizler burcunda doğan insanlarla uyumlu değilsiniz: Bu ilişki değişken olacaktır.

23 Ekim Şanslı Sayısı

 • 6 Sayısı- Bu, iyi denge, sağlamlık, adalet ve zarafetten bahseden bir sayıdır.
 • 5 Sayısı- Bu sayı, sizi bilinmeyen seyahatlere götürecek merakı ifade eder.

23 Ekim Doğum Günü İçin Şanslı Renkleri

 • Kırmızı: Bu renk aşk, eylem, enerji, ilham ve şevk anlamına gelir.
 • Yeşil: Bu renk barışı, doğayı, büyümeyi, beslenmeyi ve dayanıklılığı sembolize eder.

23 Ekim Doğum Günü İçin Şanslı Günler

 • Salı – Rekabete girmek ve hedeflerinize ulaşmak için doğru günü simgeleyen Mars günü.
 • Çarşamba – Merkür gezegeninin çevrenizdeki herkesle mükemmel iletişimi simgeleyen günü.

23 Ekim Doğumluların Taşı: Topaz

Topaz değerli taşının iyi şans ve mutluluk getirdiği söyleniyor. Çiftler arasında çekiciliği artırdığı da söyleniyor.

Advertisement

23 Ekim’de Doğanlar İçin İdeal Doğum Günü Hediyeleri

Erkek için güzel anıların olduğu bir fotoğraf albümü ve kadın için deri bir evrak çantası.

siyah akrep

Kaynak: pixabay.com

23 Ekim’de Doğanların Karakter Özellikleri

DOĞUM GÜNÜNÜZ 23 EKİM İSE, romantiksiniz. Ancak siz gizemli bir Akrepsiniz. Arkadaşlarınızdan belirli bir düzeyde sadakat bekleme eğilimindesiniz ve aşk hakkında bazı idealist fikirleriniz var.

23 Ekim doğumlular kendine özgüdür. Bir ilişkide, karşı tarafı özel hissettirirsiniz ama çok şey talep ediyorsunuz. İronik olarak, harika bir özel dedektif olurdunuz. Bugün doğan insanların açık bir içgüdülerine sahip oldukları biliniyor.

23 Ekim doğumlular, ailesine yakındırlar. Kardeşlerinizi seviyorsunuz ve kuzenlerinizin ise o kadar da yakın olmadığını görüyorsunuz. 23 Ekim doğum günü kişiliği sevgi dolu ve ruhanidir. Rahatlama tekniklerinin bir parçası olarak genellikle günlük rutininizde meditasyon yaparsınız.

Çoğunlukla, özellikle uykudan mahrum kaldığınızda savunmasız olabilirsiniz. Bu gün doğanlar, ilişkiler söz konusu olduğunda tembel olabilir. Belki de ikisi arasında bir denge bulmalısınız. Aşk uyumluluğu tahminleri, umutsuz bir romantik olduğunuzu gösteriyor. Baştan çıkarılmayı ve baştan çıkarmayı seviyorsunuz.

Herkesin içinde takılmaktan pek hoşlanmasanız da, özel olarak iletişim kurmayı seviyorsunuz. Bu Akrep doğum günü kişisiyle ilişki içinde olmak istiyorsanız sadakat bir zorunluluktur. Diğer Akrepler gibi çok fazla ilgiyi sevmez.

Advertisement

23 Ekim doğum günü burcu Akrep olduğundan, özellikle kardeşleriniz söz konusu olduğunda aile üyelerinize çok yakın olmanız muhtemeldir. Hala onlarla oynamaktan zevk alıyorsunuz, muhtemelen yaramaz çocuklar olduğun zamanlara dair anılar yaşıyorsunuz.

Para Durumu

İdealist hayallere ve umutlara sahip olabilirsiniz, ancak paranızı nasıl kullanacağınızı iyi biliyorsunuz. Yine de para sizin için en önemli şey olmayabilir. Profesyonel işinizi bulmamış olabilirsiniz. Sizin gibi biri, belirli bir pozisyonun heyecanıyla ilgilenebilir. Becerilerinizi ve bilginizi test eden, hatta geliştirmenizi sağlayacak bir iş sizi mutlu edecektir.

23 Ekim doğumlu kişiler için kariyer seçenekleri çoktur. Özellikle hukuki işler veya kanun yaptırımı söz konusu olduğunda birçok meslek için uygunsunuz. Olumsuz bir durumu, kazanan bir kampanyaya dönüştürebileceğinizi bilmek size zevk ve memnuniyet verir.

İş hayatında kana susamış ve muhtemelen manipülatif bir birey olabilirsiniz. Bu nitelikler sizin düşüşünüz olabilir veya bunları olumlu bir özellik olarak kullanabilirsiniz. İtibarınız tehlikede, bu nedenle kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin. Hangi alanı seçerseniz seçin, muhtemelen büyük bir kararlılıkla ve rekabetçi bir ruhla ilerleyeceksiniz.

Sağlık Durumu

Sağlığınız söz konusu olduğunda, genel sağlığınızın iyi durumda olması nedeniyle bakımın gerekli olmadığını düşünme eğiliminiz var. Ancak, tenis oynamak size uygun olabilir. Harika bir açık hava aktivitesidir ve doğru kişi veya insanlarla eğlenceli olabilir.

Bu arada, meditasyon sizin için bir uyku yardımcısı olarak çalışıyor gibi görünüyor. Yeme alışkanlıklarınız da uyku düzeninize katkıda bulunabilir. Onlardan maksimum etkiyi elde etmek için vitaminlerinizi her gün aldığınızdan emin olun.

23 Ekim’de Doğan Ünlüler

Johnny Carson, Nancy Grace, Sanjay Gupta, Martin Luther King III, Miguel Jontel Pimentel, Frank Sutton, Weird Al Yankovic, Dwight Yoakam

O Yıl Bu Gün – Tarihte 23 Ekim

 • 1814 – İngiltere’de ilk kez estetik cerrahi yapıldı.
 • 1915 – NYC’de 25.000’den fazla kadın seçme hakkı için yürüdü.
 • 1957 – Fransız tasarımcı Christian Dior kalp krizi geçirdi ve öldü.
 • 2010 – Katy Perry bugün Kuzey Hindistan’da komedyen Russell Brand ile evlendi.

23 Ekim gününün önemli olayları ve 23 Ekim doğumlu ünlüleri bize yorumlardan yazarak, yazıyı geliştirmemize yardım edin.


Leave A Reply