Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0
Advertisement

Aile ve Tüketici Bilimleri taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Aile ve Tüketici Bilimleri olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Aile ve Tüketici Bilimleri bölümüne ait olan taban puanları büyükten küçüğe doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Aile ve Tüketici Bilimleri okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Aile ve Tüketici Bilimleri taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Aile ve Tüketici Bilimleri hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı – Bölüm – Puan Türü – Kont. – Taban Puan – Başarı Sıralaması

Hacettepe Üniversitesi (Ankara) (Devlet) – Aile ve Tüketici Bilimleri (Örgün) – EA – 82 – 270,72813 – 440.228

Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Taban Puanları

70%
70%
Awesome

Bu programın amacı; kişi, aile ve kurumların yerel, ulusal, evrensel düzeyde tatminkâr bir yaşam kalitesinin temel fonksiyonları olan ekonomik, psikososyal, fiziksel refahını sağlamaya ve yükseltmeye yönelik eğitim, araştırma ve yayın yapmaktır.

  • İş Bulma Olanakları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    7

Leave A Reply