Kova Burcunun Sağlık Durumu

0

Kova burcu hangi sağlık problemlerini yaşayabilir? Kova burcunun sağlık sorunları, hastalıkları, güçlü olduğu noktalar nelerdir?

Kova Burcu ve Sağlık

Kova burcu dişleri, sindirim sistemini, yüreği, boğazı ve lenf sistemi ile üreme organlarını yönetir. Aynı zamanda topukları da yönettiği için bu bölgelere ait rahatsızlıklar olağan sayılmalıdır.

Yükseleni kova olan kişiler orta boylu, güçlü ve düzgün bir bedene sahiptir. Özellikle kova kadınları çok güzeldir. Kovaların hemen hemen hiç sağlık sorunları olmaz, çünkü çevrelerine uyar ve aşırı davranışlarda bulunmazlar.

Hastalığın cinsini, zihinsel yetenekleri yardımıyla iyi kavradık-‘arından, hastalıklardan pek zarar görmezler. Bir de doktorları cana yakın olursa uysal hastalar olup, doktorun onlara yardım etmek istediğine inanırlar.

Açık hava sporlarına düşkündürler. Temiz hava onlara iyi gelir. Tenis, balık avlama ve kayak gibi tek başına yapabilecekleri sporlarda başarılı olurlar. İncitici sporlardan hoşlanmazlar. Kovalar genellikle yaşlanıncaya kadar kendilerine iyi bakarlar; ancak çok azında fazla yemek yeme ve çok sigara içme görülebilir. Fakat bunu yemeğe düşkünlüklerinden değil çevreye sinirlendiklerinden yaparlar.


Leave A Reply