Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) / Finike Meslek Yüksekokulu / Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi / 25 / 172,92763

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) / Ege Meslek Yüksekokulu / Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi / 65 / 208,59144

Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi

60%
60%
Awesome

Meyve ve sebze işletmelerinde fiziksel ve kimyasal aşamalardan geçirilerek yeni bir ürün elde edilmesi safhasına kadar süren etkinliklerde ara eleman olarak çalışan kişidir.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    6

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?