Rüyada Alın Görmek Ne Anlama Gelir? Alından Öpmek Alında Yara Nedir?

0
Advertisement

Rüyada Alın görmek ne anlama gelir? Rüyada alnının kırışık olması, yaralı olması, bir kimseyi alnından öpmek ne demektir? Alın rüyalarının yorumları.

Rüyada Alın Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Alın Görmek

Rüyada görülen alın, yargı ya da zekanızı temsil eder. Düzgün bir alın, iyi bir muhakeme veya kolay kararları temsil eder. Aldığınız doğru kararlar sizin olduğu kadar yakınınızdaki insanların da hayatlarını olumlu etkileyecek. Kırışık bir alın, endişeleri veya yükleri temsil edebilir. Düşünceli bir döneme girebilir ve sorumluluklarınızın altından kalkmakta zorlanabilirsiniz. Rüyada bir çocuğun alnını görmek ise baş ağrıları yaşamaya işarettir. Bir doktora başvurmakta fayda olacaktır.

Bir alın rüyası, Hindu Çakra sistemindeki altıncı çakrayı temsil eder; bu, ilahi içgörüleri, bilgeliği, sezgiyi ve şüphe, korku ve ayrılık görünümlerinin ötesini gören üçüncü gözü temsil eder.

alın

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Birini Alnından Öpmek

Birini alnından öpmeyi görmek, bir başkasının verdiği kararları onaylamaya yorumlanır. Başkalarının iyi veya yararlı kararları için minnettarlık duyacaksınız. Alnında öptüğünüz kişi hayat arkadaşınız yada partnerinizse, güzel gidecek tatminkar bir ilişkiye işaret eder. Bir çocuğun alnından öpmek ise, çocuğun başarısına yorumlanır.

Rüyada Alında Yara Görmek

Rüyada örülen alındaki yara, bir hata, yanlış karar veya muhakemenizi bozan bir şey anlamına gelebilir. Eğer alında sivilce gördüyseniz, yapılan bir gençlik hatasına işaret eder. Eğer olgunluk çağındaki bir kimse bu rüyayı görürse, eski yaptığı hataların sonuçlarını yaşar.

alın

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Bir Kimsenin Alnının Genişlediğini Görmek

Kişi bir rüyada alnını daha geniş görürse veya alnının genişlemekte olduğunu görürse, aslında zeki bir kimse olduğunun ancak aptalca hatalar yapma tehlikesinin işaretidir. Bu rüya aynı zamanda para sahibi oldukta sonra cimri olmaya işarettir.

Advertisement

Rüyada Alnının Nur İçinde Olduğunu Görmek

Kişi rüyasında alnının nur içinde parladığını görürse, bu dini açıdan olumlu anlamlar taşır. Rızk ve bolluğun artacağı gibi, yardımlaşma ve sevap işleme anlamlarına da gelir. Alnının parladığını gören kimse hayırlı bir evlada sahip olur. Alnında secde izi görmek ise, din ve takvaya işaret eder. Dini anlamda iyi işler yapmaya ve insanlar arasında şöhret sahibi olmaya yorumlanır.


Leave A Reply