Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir? At Eti, Beyaz At, Ata Binmek Görmek

0
Advertisement

Rüyada At görmek ne anlama gelir? Beyaz at, siyah at görmek, at eti, atı sürdüğünü görmek, at sevmek, ata binmek nedir? Tabirleri…

Rüyada At Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada at görmek neye işarettir?

Rüyada at görmenin atın büyüklüğüne, cinsine, rengine, yapısına, yaşına ve bir çok bağlantılı sebebe göre farklı yorumlanma şekilleri vardır. Bunlardan bazıları şöyledir;

Rüyada at görmek genel olarak iyiliklere ve güzelliklere yorumlanır. Kişinin yüksek mevkilerde olacağına rivayet eder. Rüyasında at gören kişinin hayatına bereket ve kısmet gelecek demektir. Başarılı ve mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

Rüyada beyaz at görmek:

Kişinin kendisine düşman olarak gördüğü kişiyi yeneceğine işaret edilir. Beyaz bir ata bindiğini gören kişi biraz burukluk yaşayarak istediği şerefe nail olur. Rengi aslen siyah olan ancak beyaz tüyleri siyah tüylerinden daha fazla olan at, dindar bir kadın olarak yorumlanır ve rüyasında böyle bir at gören erkeğin dindar bir kadınla evleneceği rivayet edilir. Rengi griye çalan beyazımsı bir at görüldüğünde ise kişinin kendi maddi durumuna fazlasıyla katkı sağlayacak işlerin peşinden gideceğine yorumlanır.

Rüyada siyah at görmek:

Kişinin liderliğine işaret eder. Saltanatına, sözü dinlenen bir kişi olduğuna, dünya malının bereketine, gizemli bir kadının varlığına ve sır tutabilmeye de işaret edilmiştir.

atlar horse

Kaynak: pixabay.com

Rüyada kahverengi at görmek :

Eşinizin sadık olacağına, güzel sohbetler yapabileceğiniz bir ortama gireceğinize ve iyi niyetli bir arkadaşınızın varlığına delalet edilir.

Advertisement
Rüyada kırmızı at görmek :

Dünya malına, mülk ve servete yorumlanır. Rüyada yelesi, kuyruğu ya da ayakları kızıl olan bir at görmek dindarlığa rivayet edilir. Kuvvetli ve makam sahibi bir birey olunacağı söylenir.

Rüyada koşan at görmek :

Rüyayı gören kişinin murada ereceğine rivayet edilir. ”At, murattır” sözü bu yorumla da tescillenir.

Rüyada attan indiğini görmek :

Rüyada bir atın üzerinden inmek kötü manalarla yorumlanır. Zorluklar, darlıklar ve bir çok sıkıntı çekileceğine rivayet edilir.

Rüyada at sevmek :

Kişinin rüyasında at sevmesi çok dirayetli bir insan olduğuna, geçirdiği zor koşullarda ve kötü dönemlerde bile umudunu kaybetmeyip güçlü durmaya çalışan bir insan olduğuna işaret edilir.

Rüyada at arabası görmek :

Kişinin gördüğü bu rüya sonrasında güzel bir ticarethaneye sahip olacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin rüyayı gördüğü dönem istediği bir şey varsa, o iş için iyi ve yerinde bir çaba gösterebildiği söylenir. Azimli bir kişi olduğuna delalettir.

Rüyada at sürüsü görmek :

Kişinin hayatındaki uğursuzlukların ve başına gelen kötü olayların sona ereceğine ve rahata çıkacağına, çevresi tarafından takdir edileceğine ve manevi duygularının en üst düzeye çıkacağına delalet gösterilir.

Advertisement
horse

Kaynak: pixabay.com

Rüyada at eti görmek :

Kişinin eline yüklü bir meblağ para geçeceği rivayet edilir. Bunun dışında kişinin ağzından çıkacak cümlelere dikkat etmeyeceği ve bunun sonucunda başına sıkıntılı olayların geleceği söylenir. Bilerek ya da bilmeyerek bir hata yapacağı ve bu hatanın sonuçlarına katlanacağına yorumlanır.

Rüyada at kafası görmek :

Kişinin içinde tuttuğu bir niyetin gerçekleşeceğine yorumlanır. Kendisine sağlanan imkanları iyi değerlendireceğine ve bu imkanları değerlendirdikten sonra da güzel bir şey gerçekleştireceğine rivayet edilir.

Rüyada atın öldüğünü görmek :

Kişi rüyasında ölü bir at görüyorsa, sıkıntı ve stres içine düşeceğine ve zarara gireceğine rivayet edilir. Ölü at aynı zamanda yakın çevreden birinin ölümüne delalettir. Üzüntülü ve buhranlı bir dönemin kişiyi beklediğine yorumlanan bu rüya, bazı durumlarda da kişinin elde etmeye çalıştığı bir şey için son noktada çok iyi bir başarı yakalayacağına delalet gösterilir.

Rüyada at pisliği görmek :

Kişinin yaşadığı yenilgilerden sonra beklediği feraha kavuşacağına, sıkıntılarını geride bırakıp iyi bir geleceğe doğru yol almasına, çektiği zorluklardan sonra güzel haberler alacağına, maddi konuda problemleri olan yakınlarından uzak duracağına ve hak ettiği mala kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada at yavrusu görmek :

Rüyada yavru ata binip giden kişinin zengin bir kadınla evlilik yoluna gideceği söylenir. Kişinin hayatında tatmadığı yeni duyguları tadacağı, yeni ve güzel deneyimler edineceği rivayet edilir.


Leave A Reply